Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності стихій — Вогонь і Земля — від Пені Торнтон


До стіхії вогню, відносяться: Овен, Лев, Стрілець.
До стіхії землі, відносяться: Телець, Діва, Козеріг.

Сумісність Овен — Телець | Сумісність Овен — Діва | Сумісність Овен — Козеріг
Сумісність Лев — Тілець | Сумісність Лев — Діва | Сумісність Лев — Козеріг
Сумісність Стрілець — Телець | Сумісність Стрілець — Діва | Сумісність Стрілець — Козеріг

Стихії вогню і землі — елементи, антагоністичні (ворожі) один одному. Земля гасить вогонь, а вогонь спалює землю. Хоча в тривалих стосунках це поєднання іноді зустрічається: хоча цінності цих людей і їх поведінка абсолютно антагоністичні, кожен з них можливо успішно отримає вигоду в даних відносинах. Життя лише нинішнім днем, воля і нестриманість у всьому, властиві вогню, дуже швидко обмежаться притаманною земним стихіям тверезістю і практичністю. Козероги часто буває залучають Овнів, Тельців — Львів, а Раки — Стрельцов: антагоністичні стихії залучаються один до одного дуже сильно. Але не на все життя …

І все ж коли-небудь витриманість, бережність і прагматизм стихії землі почнуть діяти на нерви її вогняного партнера, відчайдушність і імпульсивність якого будуть нестерпні для землі.

Дуже часто бувають сексуальні проблеми, На самому початку відносин виникає сильне тяжіння — але вже надзвичайно швидко вогонь почне пригноблювати землю своєю агресивністю і екстравагантністю в проблемах статі, думаючи що його земний партнер тужливий і неізобретательний.

Коли в взаєминах стихій землі і вогню неминуче настає момент, коли вони розуміють свою несумісність і несхожість один на одного — тоді подальше формування їх взаємовідносин буде залежати насамперед від них самих. Вогню необхідно буде зрозуміти, як важливо рахуватися з реальністю і дивитися хоч часом в перспективи, переставши перекладати весь тягар практичних турбот на свого партнера. Останньому ж, необхідно оцінити у своєму компаньйона його добросердих волю, і незмінну готовність до ризику. Але якщо обидва партнери будуть вважати, що прав саме він, не бажаючи взаєморозуміння, вони будуть відходити одна від одної все далі і далі: вогонь — стаючи все більш холодним, а земля — ​​все більш похмурою і стриманою. Тим не менш, прийняти рішення піти по шляху саморозвитку і духовного розвитку, вони мають шанс вийти на принципово інший рівень відносин. Але для цього їм необхідно витратити багато сил і часу, що б знайти взаєморозуміння у відносинах і знайти компроміс.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте

Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2019© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог

Q: 14 T. 0,126