Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності стихій – Вогонь і Вогонь – від Пені Торнтон


До стіхії вогню, відносяться: Овен, Лев, Стрілець.

Сумісність Овен – Овен | Сумісність Овен – Лев | Сумісність Овен – Стрілець
Сумісність Лев – Овен | Сумісність Лев – Лев | Сумісність Лев – Стрілець
Сумісність Стрілець – Овен | Сумісність Стрілець – Лев | Сумісність Стрілець – Стрілець

Може здатися спочатку, що люди з домінуванням в гороскопах одного і тієї ж стихії бездоганно годяться один для одного, тим не менш, в реальності для тривалої любові і найбільш гармонійних відносин, потрібна комбінація різних стихій. Взаємовідносини людей з домінуючим у гороскопі обох стихії вогню можуть випрасувати з боку бездоганними, проте насправді все обстоит не так вже ідеально хоча, безперечно, тужити їм не доведеться.

Овен, Лев і Стрілець надзвичайно легко закохуються – але на жаль, так само швидко і перестають любити. Для них життя без любові – не життя, бажання нових зв’язків і відносин у Овна і Стрільця більше, ніж Лева, який в любові більш постійний. Вогонь і вогонь чудово сумісні в сексі: обидва партнера винахідливі і хтивий. Однак існує величезний ризик їх походів «на ліво», вічно збудливих жахливу ревнощі і підозрілість партнерів один до одного.

Поєднання вогненних стихій може бути незвичайно творчо плідним, однак, не має, наприклад: обережність і практичність стихії землі, вогненні знаки часто потрапляють у фінансові проблеми. Це союз екстравагантних людей, які живуть тільки сьогоднішнім днем ​​і не терплять нагадувань про мирських справах і обов’язках. Ця пара здатна добре жити в молодості, коли можуть забезпечити самі себе. Але якщо з роками вони не зможуть управляти своєю імпульсивністю та екстравагантністю – їхні стосунки можуть звалитися, як картковий будиночок на вітрі.

Ще один, важливий, недолік у відносинах стихій вогню – вічна тяга обох партнерів до лідерства, через якого одному з партнерів, доведеться вічно опинятися в принизливому для нього положенні підлеглого – з часом цей партнер, віддасть перевагу знайти нового партнера для себе і піти, акомпануючи власний розрив відносин бурхливої ​​сценою з биттям посуду. З вогнем потрібно дружити і працювати обачно: без пального хмизу він потухне, а якщо хмизу буде занадто багато – вийде з-під контролю, палячи всіх на своєму шляху.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 44 T. 0,158