Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності стихій — Вогонь і Повітря — від Пені Торнтон


До стіхії вогню, відносяться: Овен, Лев, Стрілець.
До стіхії повітря, відносяться: Близнюки, Терези, Водолій.

Сумісність Овен — Близнюки | Сумісність Овен — Терези | Сумісність Овен — Водолій
Сумісність Лев — Близнюки | Сумісність Лев — Терези | Сумісність Лев — Водолій
Сумісність Стрілець — Близнюки | Сумісність Стрілець — Терези | Сумісність Стрілець — Водолій

Дуже хороша сумісність, якщо не сказати — прекрасна. Їм обом чужі песимізм і вузькість мислення, дуже розумні — вони люблять все нове. Повітряний елемент може без утруднень зрозуміти думки, почуття, вчинки і можливий підсумок діяльності вогню, не загасивши при цьому його наснаги. Буває так, що люди повітря не можуть самостійно зробити вибір — і в цей момент їм ніхто не здатний вказати на вибір краще їх вогненних партнерів.

Відносини протилежних знаків Зодіаку, по стихії (увага, тільки не антагоністичних стихій), вважаються дуже продуктивними і тривалими в астрології. Згадаймо сформульований, всесвітньо визнаним і знаменитим швейцарським психологом Юнгом, принцип: У кожній ідеї в зародковому вигляді присутня протилежна їй — так, в кожному лідері — Овні живуть прагнуть до рівності і гармонії Терези, в кожному властолюбних Льві — гуманний Водолій, а в ідеаліста — Стрільці — логічно мислячі Близнюки.

І все ж, хоча комбінація логічних здібностей воздухи і невпинної активності вогню виглядає на перший погляд досконалим, обом партнерам не достатньо глибини. Через тривалий період партнери починають відчувати, що жоден з них не здатний цілком захопити іншого — вони починають відчувати обопільне рівність і повагу. Спочатку вогонь буде спокушений активним інтелектом повітря, його дотепністю і рухливістю, а повітря в свою чергу — невимушеністю і бажанням влади вогню. Обидва партнери дуже незлопам’ятні, вони скоро Хто стирає з пам’яті обопільні невдоволення і претензії, що дає їм можливо продовжувати стосунки. У сексуальному відношенні вони сильно підходять один-одному — обидва люблять еротичні і сексуальні фантазії, і колоритне уяву повітря дивовижно подобається вогню. Дуже рідко буває так, коли вогонь може вважати свого партнера дуже вже естетом у відношенні любов і секс, а повітря-знайти, що його партнер буває нетерплячим і нерозбірливим, але це рідко приводить партнерів до тривалих суперечок.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте

Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2019© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,127