Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності стихій – Вогонь і Повітря – від Пені Торнтон


До стіхії вогню, відносяться: Овен, Лев, Стрілець.
До стіхії повітря, відносяться: Близнюки, Терези, Водолій.

Сумісність Овен – Близнюки | Сумісність Овен – Терези | Сумісність Овен – Водолій
Сумісність Лев – Близнюки | Сумісність Лев – Терези | Сумісність Лев – Водолій
Сумісність Стрілець – Близнюки | Сумісність Стрілець – Терези | Сумісність Стрілець – Водолій

Дуже хороша сумісність, якщо не сказати – прекрасна. Їм обом чужі песимізм і вузькість мислення, дуже розумні – вони люблять все нове. Повітряний елемент може без утруднень зрозуміти думки, почуття, вчинки і можливий підсумок діяльності вогню, не загасивши при цьому його наснаги. Буває так, що люди повітря не можуть самостійно зробити вибір – і в цей момент їм ніхто не здатний вказати на вибір краще їх вогненних партнерів.

Відносини протилежних знаків Зодіаку, по стихії (увага, тільки не антагоністичних стихій), вважаються дуже продуктивними і тривалими в астрології. Згадаймо сформульований, всесвітньо визнаним і знаменитим швейцарським психологом Юнгом, принцип: У кожній ідеї в зародковому вигляді присутня протилежна їй – так, в кожному лідері – Овні живуть прагнуть до рівності і гармонії Терези, в кожному властолюбних Льві – гуманний Водолій, а в ідеаліста – Стрільці – логічно мислячі Близнюки.

І все ж, хоча комбінація логічних здібностей воздухи і невпинної активності вогню виглядає на перший погляд досконалим, обом партнерам не достатньо глибини. Через тривалий період партнери починають відчувати, що жоден з них не здатний цілком захопити іншого – вони починають відчувати обопільне рівність і повагу. Спочатку вогонь буде спокушений активним інтелектом повітря, його дотепністю і рухливістю, а повітря в свою чергу – невимушеністю і бажанням влади вогню. Обидва партнери дуже незлопам’ятні, вони скоро Хто стирає з пам’яті обопільні невдоволення і претензії, що дає їм можливо продовжувати стосунки. У сексуальному відношенні вони сильно підходять один-одному – обидва люблять еротичні і сексуальні фантазії, і колоритне уяву повітря дивовижно подобається вогню. Дуже рідко буває так, коли вогонь може вважати свого партнера дуже вже естетом у відношенні любов і секс, а повітря-знайти, що його партнер буває нетерплячим і нерозбірливим, але це рідко приводить партнерів до тривалих суперечок.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,198