Гороскоп сумісності стихій — Повітря і Вода — від Пені Торнтон


До стіхії повітря, відносяться: Близнюки, Терези, Водолій.
До стіхії води, відносяться: Рак, Скорпіон, Риби.

Сумісність Близнюки — Рак | Сумісність Близнюки — Скорпіон | Сумісність Близнюки — Риби
Сумісність Терези — Рак | Сумісність Терези — Скорпіон | Сумісність Терези — Риби
Сумісність Водолій — Рак | Сумісність Водолій — Скорпіон | Сумісність Водолій — Риби

Поєднання цих стихій не дуже хороше-водні знаки (Рак, Скорпіон і Риби) живуть почуттями, а повітряні (Близнюки, Терези і Водолій) — немає. Але не рідко ці стихії притягуються один до одного — це подібно фатальності. Повітряний знак захоплюється чутливістю і сприйнятливістю, таємничістю і загадковістю, а також інтуїцією водяного знака, а водному знаку подобаються комунікабельність, вміння спілкуватися, хороший інтелект і різнобічність інтересів повітряного знака.

На самому початку розвитку цих відносин партнери, як часто трапляється між антагоністичними стихіями, бувають цілком поглинені один одним: повітря прагне зрозуміти незрозумілу зміну настрій водного людини, завороженого блиском розуму і вмінням спілкування людини повітря. У сексі їм обом необхідна романтика і піднесеність. Але вже досить скоро вони почнуть розуміти, як несхожі один на одного і як їм стає важко бути разом.

Водні знаки потребують розуміння та стабільність, яких повітряні знаки не можуть їм дати. Чим довше повітряний людина буде спілкуватися з водним — тим більше він буде розуміти, що йому важко зрозуміти водного людини і переживати з цього приводу — і його переживання будуть передаватися водному людині, який дуже чутливий, водний людина почне відчувати себе незатишно разом з повітряним. Через власницьких нахилів характеру води повітряний людина не може відчувати себе вільним. Так само, як і вогонь, вода пригнічує повітря власними кипучої емоційними сплесками. А це в свою чергу, досить часто призводить до розриву відносин. Дуже часто повітряний людина йде першим.

У першій статті про сумісність стихій, вже було сказано, що стихіям властиво прагне до антагоністичним стихіям (Вогонь-Земля, Вода-Повітря …), однак через тривалий час (а іноді і досить швидко) вони вже не здатні терпіти ті риси характеру свого партнера , які так вабили їх один до одного, і відносини вмирають. У взаємовідносинах води і повітря нерідко захоплення повітрям чутливістю і таємничістю води, переходить в нерозумінням мінливого емоційного стану водного людини. Водний ж партнер, полонений, на початку відносин, інтелектом і комунікабельністю людини повітря, не буде здатний довго терпіти його неупередженість і міркування. Але якщо люди цих стихій зможуть навчиться розуміти один одного правильно, їхній шлюб може бути продуктивним і хорошим: повітря навчить воду неупереджено, розважливо думати і розкуто контактувати з іншими людьми, а повітряний людина може навчиться у водного людини вловлювати почуття інших людей.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережіПошук

2012-2018© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог

Q: 14 T. 0,121