Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Скорпіона зі Стрільцем – К. Петіленгро


Скорпіон порушує всі плани старого доброго Стрільця. Цей сильний вогняний знак не потерпить, щоб їм командував якийсь водяний. Щоб цей союз не завершився повним крахом, потрібні певні зусилля з обох сторін. Стрілець повинен пробачити Скорпіону його запальність, а Скорпіону доведеться звикнути до того, що Стрільці не завжди виконують свої обіцянки. Тим не менше ці знаки здатні роками підтримувати один в одному інтерес.
Скорпіони деколи принижують Стрільців, але роблять це тільки зі страху, що Стрілець може піти. Скорпіон відмінно пам’ятає і цінує дотепні висловлювання Стрільця і ​​при кожній нагоді ними користується. Скорпіон ретельно стежить за тим, щоб на горизонті Стрільця не з’являлися колишні кохані.
Коли ці двоє зустрічаються, любов спалахує з першого погляду, але так само швидко вона може і зникнути. Стрільці і Скорпіони рідко залишаються друзями. Стрільці вважають Скорпіонів сексуальними, а Скорпіонам Стрільці здаються дуже загадковими. Їм потрібно навчитися любити один одного такими, які вони є, і забути про обіцянки і перевірках. Все це не важливо. Живіть сьогоднішнім днем. Будьте друзями, перш ніж стати коханцями. А потім дозвольте любові, до якої ви обидва прагнете, розквітнути.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,149