Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Скорпіона з Козерігом – К. Петіленгро


Колоритна пара у всіх сенсах слова – в тому числі і щодо одягу. Скорпіони досить ексцентричні для консервативних Козерігів, яким в душі подобається їх стиль, але вони бояться в цьому зізнатися. Ці двоє відмінно знають, чого хочуть один від одного. Вони придивлялися досить довго, перш ніж зробити якісь кроки. Зазвичай перший крок робить Козеріг. Він сміливо рухається вперед, а інше вирішує час.
Ці відносини ніколи не забуде жоден з партнерів. Вони можуть тривати недовго, але нададуть дуже сильний вплив на обох. Скорпіону важко підкоритися, але Козеріг твердо переконаний в тому, що краще партнера знає, що для нього добре. Скорпіон не противиться, але волів би, щоб тиск був не настільки відвертим. Більш повільний темп влаштував би обох партнерів. В іншому випадку вони можуть зануритися в стосунки з головою і забути про власні індивідуальностях.
Козеріг може не дуже збуджувати Скорпіона, який звик жити на межі допустимого. Козеріг воліє передбачуваність і визначеність. Ним може бути добре разом, але у кожного повинна залишатися власна територія. Пристрасть – ось що цементує ці відносини. У цьому відношенні Козерігам і Скорпіонам просто нема про що більше мріяти. Спальня – ось улюблене місце цієї парочки.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 41 T. 0,173