Гороскоп сумісності Скорпіона з Козерогом — К. Петіленгро


Колоритна пара у всіх сенсах слова — в тому числі і щодо одягу. Скорпіони досить ексцентричні для консервативних Козерогів, яким в душі подобається їх стиль, але вони бояться в цьому зізнатися. Ці двоє відмінно знають, чого хочуть один від одного. Вони придивлялися досить довго, перш ніж зробити якісь кроки. Зазвичай перший крок робить Козеріг. Він сміливо рухається вперед, а інше вирішує час.
Ці відносини ніколи не забуде жоден з партнерів. Вони можуть тривати недовго, але нададуть дуже сильний вплив на обох. Скорпіону важко підкоритися, але Козеріг твердо переконаний в тому, що краще партнера знає, що для нього добре. Скорпіон не противиться, але волів би, щоб тиск був не настільки відвертим. Більш повільний темп влаштував би обох партнерів. В іншому випадку вони можуть зануритися в стосунки з головою і забути про власні індивідуальностях.
Козеріг може не дуже збуджувати Скорпіона, який звик жити на межі допустимого. Козеріг воліє передбачуваність і визначеність. Ним може бути добре разом, але у кожного повинна залишатися власна територія. Пристрасть — ось що цементує ці відносини. У цьому відношенні Козерогам і Скорпіонам просто нема про що більше мріяти. Спальня — ось улюблене місце цієї парочки.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережіПошук

2012-2018© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог

Q: 19 T. 0,119