Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Рака з Терезами – К. Петіленгро


Таке поєднання зустрічається досить рідко. Рак і Терези вважають один одного занадто самозакоханими. Рак до смерті дратує Терези, а Терези здаються Раку недостатньо розважливими і емоційними. Зате Ваги, як ніхто інший, вміють заспокоїти запального Рака. Правда, розсердити його вони теж вміють навіть занадто добре. У цієї пари є шанси на успіх. Не найкращі, але цілком прийнятні. Раку і Терезам слід уважніше ставитися до почуттів партнера. У любові і на війні всі засоби хороші, але цим знакам стоїть трохи пригальмувати і задуматися.
Не думайте, що ці двоє не люблять один одного. Проблема лише в тому, що вони намагаються протистояти решті світу, а світ, не вважаючи, що вони підходять один одному, озброюється проти них. І Рак, і Терези дуже схильні до зовнішнього впливу. Особливо сильно впливають на них свекрухи і тещі, що не найкращим чином позначається на відносинах між партнерами. Правда, і самі вони приносять один одному масу клопоту. Терези дуже люблять фліртувати, а Рак не здатний пробачити навіть самий невинний флірт, який не заходить далі дозволеного. Раки і Терези люблять дітей і цінують сімейні радощі, але не варто надавати цьому дуже великого значення. Щастя тільки на цьому побудувати важко.
Якщо Рак і Терези не припинять воювати один з одним, їх шлюб закінчиться справжньою катастрофою. Але якщо вони об’єднаються і стануть дивитися вперед, не озираючись на минуле, у них є всі шанси на успіх. Не приймайте близько до серця все, що говорить ваш партнер. Довіряйте один одному, і все буде добре.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,180