Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Рака з Раком – К. Петіленгро


Два водних знака завжди утворюють потужний союз, сила якого ще збільшується через те, що обидва партнери народжені не тільки під одним знаком, але і відносяться до одного і того ж елементу. Раки дуже романтичні і щедрі по натурі, їх шлюб проіснує довгі роки. Єдина проблема – хто з партнерів любить сильніше.
Раки дуже уважні до минулого своїх партнерів, що може послужити причиною виникнення певних проблем. Багато Раків приймають рішення одружитися ще в дитинстві і так твердо слідують обраному шляху, що ніхто інший в цей союз не може навіть протиснутися. Рішення про весілля Раки приймають дуже рано, але тим не менше їх шлюби надають дуже довговічними. В іншому ж вони ніколи не поспішають і часто запізнюються разом. Раки – великі власники, тому їм так добре разом. Раки дуже емоційні і ніколи не розраховують на те, що все піде так, як вони задумали. Внутрішньо вони завжди готові до гіршого. Ніколи не залишайте Раку повідомлення з проханням передзвонити, не пояснивши причини власного дзвінка. До того моменту, коли ви нарешті зможете поговорити, Рак встигне уявити собі тисячу найстрашніших катастроф, що сталися у вашому житті. Фінанси сімейства Раків будуть перебувати в досить складному стані. Раки досить розумні, хоча страшенно люблять витрачати гроші на партнера, доводячи тим самим свою любов.
Отже, дорогі Раки, до тих пір поки ви не дасте волю своїй уяві і будете контролювати свої почуття, ваш союз буде щасливим і довгим. У фізичному плані вам скаржитися не доводиться. З часом ваша сексуальне життя стане тільки краще.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,210