Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Рак і Водолій – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Так як Рак і Водолій залежать від стихій Вода і Повітря, Водолій вважає Рака по-своєму корисним, а Рак вважає Водолія по-своєму таємничим. Звичайно, Рак не самотній у своїй думці, і все ж він більше, ніж хто-небудь інший, знаходить Водолія загадковим, тому що Водолій являє для нього восьмою астрологічний будинок. Це означає, що Краби дивляться на водоноси приблизно так, як Овни дивляться на Скорпіонів, Тельці на Стрільців, Близнюки на Козерігів і так далі.

Якщо вам здасться, що у цих двох немає нічого спільного, не поспішайте з висновками. Візьмемо, приміром, Матінку Гуску (вона Рак) або Водолія Болванщика у Люіса Керролла. У них, безумовно, є одне спільне якість – дивина. І це найголовніше.

Якщо Водолій дивує або шокує несподіванкою і неординарністю, то Рак здається дивним зі своєю мінливістю настрою і мрійливістю. Практичні зовні, Краби здатні здивувати вас своєю непередбачуваністю, що теж об’єднує їх з Водоліями, просто це по-різному проявляється. Мінливість Крабів збігається за часом зі змінами Місяця – її фазами. Ви навіть можете завести щоденник змін рачиного настрою. Тоді ви заздалегідь знаєте, що під час повного місяця він таємничий і сентиментальний, при новій луне – неспокійний і з багатою уявою. Чверть місяця – це ностальгічне настрій і туга за рідною домівкою, а три чверті місяця роблять його смішним і милим. Періоди убування місяця – ексцентричність, а періоди прибування місяця – агресивність і відчуття голоду. А під час місячного затемнення його краще не чіпати – це час усамітнення. Біда в тому, що іноді самі Раки плутають настрою, і тоді ви можете побачити повну луну, коли ваш Рак смішний і милий, в той час як молодик викличе ностальгію, або він несподівано вийде з себе під час трьох чвертей місяця і стане агресивним під час затемнення.

Таки перепади настрою у Краба прогнозувати набагато легше, ніж у типового водоноси. Ви розумієте, що непередбачуваність Водолія пов’язана з блискавками Урана, і я не знаю жодної людини, включаючи Тома Едісона і Нікола Теслу, який умів би передбачати блискавки з такою точністю, щоб їх можна було б записати в журнал. Тепер ви, мабуть, зрозуміли, що цей союз не буде нудним.

Родичі вони або друзі, ділові партнери, коханці або дружини, Водолій буде час від часу жартувати над «місячної» особистістю тільки для того, щоб подивитися на його реакцію. Особа Рака так рухомо, що це все одно що дивитися кіно життя: радість, смуток або сміх, підозра, бажання щось приховати, страх, гнів або ніжність, надія, відчай, очікування – повна гама людських емоцій. Сльози, а потім посмішка. Сміх, а потім ридання. Примхливість, а потім ніжність. М’якість, а потім крабів хватка. Водоноси отримують від цього задоволення. Але у Рака є настрій, від якого задоволення не отримаєш. Це іноді перебільшена тривожність. Водоліям нічого приховувати, і вони не можуть зрозуміти, чому Краби так підозрілі і так турбуються про свою безпеку. Іноді примхи одного починають діяти на нерви іншому, і тоді їм треба відпочити один від одного. Раку можуть ображати цікавість і різкість Водолія. Водолія кривдить (скритність Рака і його звичка надувати губи. Правда, самі Водолії ніколи не вважають себе дивними: це весь світ божевільний, а вони настільки нормальні, наскільки це взагалі можливо!

Водолій – знак Постійний, а Рак – Кардинальний. Тому Рак використовує будь-яку можливість для того, щоб керувати Водолієм, в той час як Водолій використовує будь-яку можливість для того, щоб їм не керували. Краб любить вдаватися до різних стратегічних маневрів, найчастіше схованим, щоб змусити водоноси прийняти свою точку зору. Проте неважко зрозуміти, що навіть диявол і сорок розбійників не змогли б переконати особистість Урана зробити те, що йому не хочеться, – скоріше ви змусите диявола з його розбійниками зробити це! Якщо у водонос інше на думці, Краб майже завжди даремно витрачає час. Ракам слід взяти це на замітку, адже вони не люблять витрачати час даремно ще більше, ніж не люблять витрачати гроші. Тим не менш результат завжди буває несподіваним – ви не забули про дивовижну чіпкості Краба? Коли Краб вхоплює щось (або когось) своєї чіпкої колишній, звільнитися від цих лещат непросто.

Якщо Краби хочуть, щоб їм відкрили секрет досягнення гармонії з водоноси, ось він (тільки нікому не кажіть! Ш-ш-ш …): займайтеся своїми справами, не брешуть, не чіпляйтеся, не ставте питань і будьте готові час від часу нагадувати їм їх імена та адреси, коли вони по неуважності будуть забувати про таких незначних речах. Якщо опанувати цими рецептами, можна непогано ладити.

Рецепт, який повинен пам’ятати Водолій, якщо хоче, щоб Краб був щасливий: багато любові, багато їжі, багато грошей і проникливе і співчутливе розуміння.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,365