Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Овна з Водолієм – К. Петіленгро


Ці знаки буквально сходять один від одного з розуму. Вони так люблять одне одного, що ладні вбити партнера прямо на першому побаченні. Не думайте, що вони не розуміють, на що йдуть. Це дуже серйозні і проникливі знаки. Вони прикидаються дурненькими тільки для того, щоб звинуватити у власних помилках когось іншого. Проблеми починаються тоді, коли в їх відносини втручається їх сім’ї та секрети їх колоритного минулого виходять назовні.
І Овни, і Водолії люблять шукати відповіді на свої запитання в минулому. Їм потрібно навчитися дивитися вперед і рухатися в тому ж напрямку. І Овни, і Водолії говорять один одному жорстокі речі. Якщо вони були друзями, а потім стали коханцями, вони змушені будуть змиритися з втраченим часом, але кожен буде звинувачувати в цьому іншого. Однак приводи для занепокоєння у цієї пари виникнуть лише тоді, коли медовий місяць пройде і пелена спаде з їхніх очей, а життя повернеться в нормальне русло. Може бути, вони продовжать свої ігри ще років так п’ятдесят. Може бути, вони щоночі будуть робити вигляд, що тільки що познайомилися. Вони не позбавлені уяви. Порада така: не чекайте від партнера надто багато чого, цінуєте те, що маєте, і не намагайтеся отримати те, чого у вас немає. Вчіться насолоджуватися сьогоднішнім днем. Вам не потрібно постійно грати, реальне життя не менш цікава.
Будь-хто може уявити собі, на що здатні Повітря й Вогонь. Коли Овен і Водолій сходяться, оточуючим є про що потеревенити. Відмінний союз, який отримав благословення планет.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,325