Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Овна з Терезами – К. Петіленгро


Такі союзи найчастіше полягають під час літніх відпусток. І якщо відносини вдасться зберегти, то все буде в порядку. Але Овнам дуже важко залишатися вірними, і з плином часу між Овнами і Терезами виникає певне нерозуміння, яке буде тільки посилюватися. Вони часто сваряться на людях, але кожен стверджує, що почала сварку друга сторона. Тим не менше у такої пари великі шанси на успіх. Я знаю безліч щасливих шлюбів, укладених саме між Овнами і Терезами.
З’єднує їх любов і вірність Терезів, хоча Овни, особливо на зорі відносин, доставляють Терезам чимало клопоту. Овен не в змозі протистояти спокусі. Добросерді Ваги в дев’яти випадках з десяти здатні зрозуміти і пробачити. Але не вважайте Ваги дурнями. Ваги точно знають, чого хочуть. Якщо Ваги вирішили спокусити Овна, шанси на успіх надзвичайно високі. Ваги точно знають, що сказати і куди направити Овна. Вони зображують із себе дурників тільки тоді, коли це необхідно-для досягнення бажаного результату.
Вогненний темперамент Овна часто здається м’яким Терезам надмірним. Терезам часто здається, що Овни їх недооцінюють і не люблять. Не обманюйте, дорогі Ваги, Овен не був би з вами, якби не любив вас. Овнам і Терезам потрібно час, щоб усвідомити свої почуття. В іншому випадку вони проведуть велику частину свого життя, ламаючи голову над тим, що сказав чи зробив партнер. Овни й Терези схожі один на одного набагато більше, ніж їм здається. Приділіть п’ять хвилин в день на те, щоб подбати про свого партнера, і ви почнете його розуміти. І це принесе вам обом тільки радість, смію вас завірити!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,165