Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Овна з Тельцем – К. Петіленгро


Коли з’єднуються два таких знака, про це відразу ж дізнається весь світ. Сказати, що вони будуть сваритися, значить, не сказати нічого. Упертий Телець буде намагатися контролювати Овна і влаштовувати його життя, а Овен наповнить життя Тельця сюрпризами. Це не найкраще зодіакальне поєднання, але цілком має шанси на успіх. А з віком відмінності між цими знаками згладжуються.
Овен вступає у відносини досить різко, але досить швидко остигає, як тільки Телець розгортається на повну силу. Чуттєвий Телець уміє намацати сексуальні слабкості свого партнера, що не дає Овнові занудьгувати. Ці двоє здатні підтримувати інтерес один до одного роками. Однак Телець часто страждає від спілкування з занадто розумним Овном, який постійно змушує партнера підтверджувати свою привабливість. Овен тримає Тельця на короткому повідку. Все, що може зробити один партнер, другий може зробити краще, життя перетворюється на змагання між партнерами або між обома партнерами і всім світом. Овен завжди на крок випереджає Тельця, він навіть закінчує фрази, які починає повільний Телець. Якщо Тельцю подобається завершення, все в порядку, але в дев’яти випадках з десяти Овен нав’язує партнеру власний спосіб мислення. Овен не розуміє, що Тельця не звернути з його шляху. Навіть якщо пройде двадцять років, Телець все ж знайде можливість заявити, що він терпіти не може ті страви, які Овен завжди замовляв у ресторанах. Овен занадто активний, на смак Тельця, і Телець часто воліє хоча б час від часу жити на власний розсуд.
Овни і Тельці дуже ревниві. Життя їх – це те рай, то пекло. Якщо вони вирішать провести своє життя разом, їм буде про що розповісти онукам (якщо, звичайно, Телець зуміє трохи стримати свій язик). А онуків у цієї пари буде чимало, адже секс – це основне, що у них є спільного.

  1. Один комментар до “Гороскоп сумісності Овна з Тельцем – К. Петіленгро”

  2. Надія в 12.09.2014 | Відповісти

    печаль, щодо сумісності овна і тельця… не дуже на правду схоже… принаймні поки…

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,246