Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Овна з Раком – К. Петіленгро


Чудова парочка, ці двоє. У них багато спільного і в сексуальному, і в інтелектуальному плані, вони залишаться разом набагато довше, ніж очікують від них друзі і сім’я. Можете бути впевнені, що, коли ця пара зустрінеться, іскри полетять на всі боки. Овни і Раки не бояться оголосити всьому світу, що закохані, причому вельми пристрасно. Але їм потрібно навчитися гальмувати, інакше друзі подумають, що все це лише розмови.
Повинна зауважити, що часом подібні шлюби виявляються недовговічними. Іноді такий вибір виявляється вельми невдалим для обох партнерів. Те, що одному з них здається неприйнятним, інший вважає єдиним способом впоратися з ситуацією. Здається, що вони говорять на різних мовах. До того ж друзі кожного з них зовсім не схожі на тих, кого вибирає інший партнер. Якщо Рак і Овен хочуть постаріти разом, їм доведеться значно обмежити крутий свого спілкування. Але вони цілком в змозі стати одне для одного всім – коханцями і кращими друзями. Якщо ж цього не станеться, подібний союз приречений на невдачу, особливо якщо врахувати бурхливе минуле, властиве будь Раку.
Рак постійно прагне пригасити світло Овна, і це не йде на користь відносинам. Потрібно чимало енергії, щоб підтримати стосунки на належному рівні, але все це цілком у ваших силах.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,295