Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Овна з Овном – К. Петіленгро


Якщо цим вогненним знакам вдасться пережити перші кілька років, їх союз триватиме все життя. Вони вважають життя веселим і стрімким круговоротом і володіють дивовижною здатністю зберігати романтику відносин навіть тоді, коли будь-який інший знак давно опустив би руки. Але їх увагу до інших людей деколи може породжувати проблеми. Те, що вони вважають дружньою послугою, їхній партнер може вважати відвертим фліртом. Виникають сварки, причому не завжди легкі і легко забувається.
Овни дуже честолюбні. Вони завжди прагнуть робити лише те, що хочуть робити. Дуже часто вони знаходять своє покликання, коли їм уже далеко за тридцять. Якщо вони вступили в шлюб в більш ранньому віці, то неминучі проблеми, які можуть завершитися повним розривом.
Овен постійно хоче зробити своє життя більш цікавою. Якщо обидва Овна не дійдуть згоди, один буде стверджувати, що біле – це чорне, а другий, що чорне – це біле. Їм потрібно навчитися розуміти позицію один одного, хоча це далеко не завжди вдається. Але тільки так їм вдасться уникнути помилок, про які вони згодом гірко пошкодують.
В одному Овни можуть бути впевнені: у такому союзі життя ніколи не буде нудною. Їм не прийде в голову очікувати того, що вечеря буде подаватися в один і той же час. А коли партнер думає побачити на столі ростбіф і йоркширський пудинг, його цілком може очікувати вогняне каррі або просто порожній стіл і похід у місцеву забігайлівку. І адже в цьому союзі обидва партнери такі! Жоден з них не очікує, що інший прийде додому вчасно. У кожного є власний розклад, але кожен не хоче змиритися з тим, що спізнюється інший. Надайте один одному можливість робити помилки, і ви зумієте постаріти разом, Але спробуйте керувати один одним – і старіти ви будете окремо. Союз Овнів без взаємних поступок і терпіння неможливий.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 113 T. 0,174