Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Овна з Левом – К. Петіленгро


Лев відмінно вміє управлятися з Овном. Це ідеальний союз. Лев володіє тією організованістю, якої так не вистачає Овнові, а Овен вносить у життя Льва енергію і вогонь, що допомагають оживити відносини.
Два вогненних знака – не найулюбленіше астрологами поєднання. Коли між ними спалахує сварка, вона може перерости в справжній скандал, але зате яким палким буде примирення! На жаль, вогненні знаки часто люблять залучати навколишніх у свої сварки. Друзі цієї пари виявляються втягнутими в такі розборки, які їх абсолютно не стосуються. Якщо Овен і Лев навчаться вирішувати свої проблеми один з одним, у їх союзу більше шансів на успіх.
Вони не завжди розуміють, що можуть бути не тільки відмінними коханцями, але й гарними друзями. Вони володіють відмінною витривалістю. Марс, планета, керуюча Овном, забезпечує цьому знаку ту непередбачуваність, яка допомагає підтримувати інтерес у Лева. Сонце ж, керуюче Левом, допомагає вирішити будь-яку сварку сміхом і посмішкою. Незлагоди між Овном і Левом рідко тривають довго. Проблема лише в тому, що жоден з них ні за що в світі не зізнається, що був не правий. Вони обидва – як собака над кісткою. Овнам і Левам треба навчитися поступатися, і тоді їх союзу не буде рівних.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,798