Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Лева з Скорпіоном – К. Петіленгро


Така пара буде сперечатися без кінця, причому з одного тільки задоволення. За насупленими бровами завжди криється посмішка. Льву і Скорпіону подобається під’юджувати один одного. Їхні стосунки завжди знаходяться на точці кипіння. Вони з усіх сил намагаються перехитрити один одного, але це вдається їм вкрай рідко. Жартівливі сварки допомагають Льву і Скорпіону підтримувати інтерес один до одного. Небезпека полягає лише в тому, що Скорпіони часто бувають нестриманими, а образливий Лев відразу ж переховується в своїй печері. Скорпіон відразу ж вибачається, але обидва знають, що сказаного вже не повернеш.
Скорпіону подобається образ мислення Льва, Леви цінують сексуальну енергію Скорпіонів. На жаль, ці двоє можуть зайти надто далеко, не піклуючись про почуття один одного. Ще один мінус подібного союзу – непомірне марнотратство. Якби шопінг входив в програму Олімпійських ігор, ця парочка могла б принести своїй країні золоті медалі. Різниця між ними полягає лише в тому, що Скорпіони відразу ж зривають цінники, а Леви, навпаки, зберігають. Скорпіон ніколи не пам’ятає, що і скільки коштувало (принаймні, він так стверджує). Лев же здатний потроїти ціну, щоб справити враження. Якщо у цієї пари є гроші, все в порядку. Якщо ж їх кошти обмежені, то проблем не уникнути.
І Скорпіони, і Леви приділяють величезну увагу власній кар’єрі. Вони чудово вміють працювати в команді. Лев буквально переповнений ідеями, а Скорпіон вміє відмінно їх продати. Звичайно, цей союз не ідеальний, але енергія обох партнерів здатна привести його до успіху. Якщо хтось з ваших друзів полягає в подібному союзі, ви з розуму зійдете, намагаючись розібратися в заплутаних відносинах партнерів. Так що краще і не намагайтеся!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 44 T. 0,355