Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Лева з Левом – К. Петіленгро


З’єднайте Вогонь і Вогонь, і що ви отримаєте? Відмінне поєднання у всіх сенсах слова. Львів об’єднує високий інтелект, їх спільне життя буде цікавою і щасливою. Вони зуміють зробити один одного щасливими. Секс дуже важливий для обох партнерів, і фізичні відносини між ними просто ідеальні. Вони не бояться життя, вони завжди готові штурмувати нові висоти, вони готові підтримувати один одного буквально у всьому. Повірте, уяву цієї пари просто не знає кордонів.
Проблеми виникають лише тоді, коли партнери розуміють, що дорівнюють один одному. Льву завжди потрібно відчувати свою перевагу. Надмірна гордість змушує партнерів кусати один одного на людях. Левам також властиво зневага до власності партнера. Один може цілий день шукати свою улюблену сорочку, а ввечері виявити, що другий тільки що помив нею свою машину.
Леви можуть фліртувати, щоб порушити свого партнера, але воліють фліртувати один з одним. Якщо Лев вирішив покласти око на іншу людину, хорошим це навряд чи закінчиться. У родині почнуться конфлікти і сварки. Левам краще обмежуватися товариством один одного. Якщо їх відносини тривають більше півроку, вони напевно набили руку в сварках. Леви мають небезпечну звичку в якості покарання використовувати секс. Ні до чого хорошого це не призводить. Сваріться у вітальні, а спальню залиште для любові. Не переносьте конфлікти в ліжко. Ви тільки заподієте один одному біль, і все закінчиться катастрофою.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 42 T. 0,228