Гороскоп сумісності Козерога з Водолієм — К. Петіленгро


Не саме звичайне поєднання. Союз між ними можливий лише в тому випадку, якщо обидва добре знають один одного довгий час. Або якщо між ними спалахнуло раптове тяжіння. Вони повинні бути впевнені в силі власних почуттів, а єдиний спосіб це перевірити — це час або любов з першого погляду.
У цих відносинах сильний елемент гри. Козеріг і Водолій рухаються в різних напрямках. Вони хочуть бути разом, але кожен їх крок здається партнеру абсолютно неправильним. Протилежності притягуються, і ці двоє цілком можуть опинитися в обіймах один одного, якщо тільки захочуть. Повітряний Водолій здатний прокласти дорогу до серця земного Козерога. Козеріг вважає Водолія особливим і з радістю впустить його в своє життя. Однак обидва із задоволенням будуть розповідати будь-кому, хто захоче їх вислухати, про слабкості партнера. Не будьте занадто легковірні. Козероги і Водолії люблять шокувати оточуючих або своїм союзом, або своїм розривом.
Постарайтеся не загрузнути в рутині повсякденності. Вчіться жити поруч і радійте своїм розбіжностям. Адже врешті-решт саме головне — це любов.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережіПошук

2012-2018© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог

Q: 18 T. 0,114