Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Діви зі Скорпіоном – К. Петіленгро


Ці двоє здатні перетворити життя один одного в справжнє пекло, але саме дивне, що це їм подобається. Чим більше часу вони проводять разом, тим більше один одному симпатичні. Але якщо їх спілкування виявиться нетривалим, то навряд чи вони помітять один одного.
Діви і Скорпіони люблять жити на межі, хоча і по-різному. Потужна емоційність натури Скорпіона турбує Діву, а методичність Діви зводить Скорпіона з розуму. Вони дуже підозрілі і часто абсолютно неправильно витлумачують дії один дуга. Жоден з них не здатний пробачити зраду. Цілком можливо, що, запідозривши роман, вони і помиляються, але Скорпіон ні за що не дозволить підозрам Діви залишитися безпідставними.
Скорпіон і Діва люблять один одного. І обидва вони володіють дуже рідкісним якістю – взаємною повагою. Вони не лестять один одному, але добросерді друзі обов’язково розповідають їм, як схвально відгукнувся про них інший партнер. Їм подобається бути гарною парою, вони дають один одному розумні поради. Вони обидва у всьому прагнуть домогтися досконалості. Але цей союз не так безхмарний, як може здатися. І Скорпіон, і Діва прагнуть до лідерства і не хочуть поступатися своїми позиціями. Діва не дає Скорпіону так необхідної йому свободи, Скорпіон починає задихатися. Якщо жоден з партнерів не зміниться, їх союз приречений. Разом вам буде дуже весело!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 111 T. 0,453