Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Діви з Терезами – К. Петіленгро


Ці двоє зустрітися могли лише випадково. Вони не бояться показати, наскільки відрізняються один від одного. Діва не сприймає Ваги всерйоз і не слухає все те, що Терези вважають за потрібне сказати, а говорять Ваги чимало. Ваги вважають Діву складною людиною і страждають від її вічної критики. Ваги і, Діви надзвичайно привабливі один для одного фізично, що значно зміцнює їх союз.
Проблеми виникають лише тоді, коли Ваги дивитися на сторону. Ваги, просто не можуть не фліртувати, і спокуса це значно. зростає, коли Діва починає давати поради про тон, що Терези повинні робити і як виглядати. Діві не про що турбуватися. Терезам ніколи не обдурити проникливу Діву. Діва настільки розуміє природу Терезів, що ухитряється видалити з поля зору свого повітряного партнера будь-який хоч трохи серйозне спокуса – і перш ніж Ваги встигнуть його помітити.
Якщо ці двоє вирішили залишитися разом, союз їх буде міцний. Але для цього потрібно буде потрудитися. Зазвичай Діва намагається змінити в Терезах ті якості, які роблять їх настільки чарівними. Сильні сторони Діви здаються Терезам нудними і неприємними. Подолати своє неприйняття досить нелегко, але при взаємному бажанні цілком можливо. Забудьте про сварки, пошукайте інший шлях – і ви знайдете щастя. Але боротьба за владу і любов у такому союзі не припиниться ні на хвилину.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 42 T. 0,333