Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Діви з Рибами – К. Петіленгро


Діва і Риби – ідеальний союз, укладений на небесах. Якщо ці двоє зустрілися, ви дізнаєтеся про них все. Оголошення про весілля обов’язково з’явиться в газетах, вам надішлють запрошення, про майбутню подію дізнається все місто. Риби і Діва – природжені ексгібіціоністи. Весь світ належить їм, разом вони можуть підкорити будь-яку вершину. Їх союз непробивний. Вони відкриють один в одному нові таланти, стануть один для одного джерелом натхнення. І життя їх буде щасливим і безхмарним.
Проблеми можуть виникнути лише в тому випадку, якщо Риби втратять інтерес. Діва вкладає в цей союз всю себе, але Риби не настільки необачно. Риби хочуть бути впевнені в тому, що роблять правильний вибір. Втім, союз Діви і Риб виявляється успішним в дев’яти випадках з десяти. Як правило, цей шлюб укладається на все життя. Відносини між партнерами з роками тільки поліпшуються. Везе ж деяким!
Рада Діві: якщо на зорі ваших відносин ви відчули в Рибах деяке охолодження, станьте більш недоступною. Риби не люблять відчувати, що на них полюють. Вони люблять спокушати. Риби, якщо ви серйозно ставитеся до діви, слухайтеся мого доброго ради. Діва ніколи не залишиться з вами, якщо не буде щиро вас любити. Земля і Вода можуть утворити чудове поєднання. Діва і Риби – чудова сім’я, яка не знає слова «нудьга». Але заради щастя треба докласти зусиль, зате який вас чекає результат!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 42 T. 0,272