Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Діви з Дівою – К. Петіленгро


Це дві горошини з одного стручка. Чарівна пара, ідеальний союз, хоча в ньому присутня занадто багато занепокоєння. Що принесе завтрашній день? Як довго ми будемо разом? Чи вистачить нам грошей? Проблеми не кінчаються, оскільки ці двоє вміють їх створювати. Коли вони зустрічаються, то в обох виникає відчуття, що вони дивляться на своє відображення. Вони повністю розуміють один одного. Вони однаково ставляться до життєвих цінностей. Вони хочуть разом виправити цей світ. Вони готові ніч безперервно обговорювати світові проблеми.
Проблема полягає в тому, що Діва відмінно розуміє життя інших людей і може її поліпшити, але зробити те ж саме для себе не в змозі. Коли дві споріднені душі зустрічаються, вони починають давати один одному поради. І поради ці відрізняються дивовижною справедливістю, але чомусь їм жоден з партнерів не слід.
Діви напружено трудяться (як правило), їх будинок знаходиться в ідеальному порядку. Якщо в момент їхньої зустрічі у кожної Діви був свій будинок, то пройде чимало часу, перш ніж один з партнерів вирішиться перебратися до іншого. Прийнявши на себе зобов’язання, Діви залишаються разом на все життя. Розрив надто хворобливий для цього чутливого і у всьому прагне до досконалості знака. Якщо Діви вирішили одружитися, це шлюб буде назавжди. Озиратися на минуле Діва не стане.
Діва завжди прагне зробити світ кращим. Діви дуже добрі, а це якість слід цінувати. Ці двоє будуть дуже щасливі разом. Та й нудьгувати їм в суспільстві один одного не доведеться.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,287