Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Близнюків зі Стрільцем – К. Петіленгро


Те, що може початися як гра, цілком ймовірно, переросте в серйозні стосунки. Між Близнюками і Стрільцями зазвичай виникає сильне тяжіння, але цим відносинам багато заважає. По-перше, обидва партнери готові працювати по сім днів на тиждень. Стрільці настільки довіряють Близнюкам, що ті цілком можуть вести подвійне життя. Але Стрілець щосили прагне зробити так, щоб подібної думки у партнера не виникало. Стрілець завжди повинен пам’ятати: варто дати Близнюкам палець, як вони відітнуть всю руку. Тим не менш Стрільці теж завдають Близнюкам певне занепокоєння. Пережити всі ці проблеми допомагає тільки щира любов.
З’єднання Вогню і Повітря часто призводить до лютим сварок і не менш пристрасним примирення. Разом Близнюкам і Стрільцям не нудно, у них велике коло спілкування. Близнюки більш витривалі і здатні веселитися до ранку. Коли Стрілець починає дрімати над келихом вина або пива, Близнюки продовжують з усіх сил фліртувати. Однак Стрілець ухитряється тримати цю рису характеру свого партнера під контролем. Стрільці не виносять відкритого і очевидного флірту. Близнюкам потрібно усвідомлювати потреби свого партнера і не намагатися обвести Стрільця навколо пальця – інакше нічого хорошого з цього не вийде.
Стрілець здатний багато що відкрити Близнюкам. Близнюкам лише здавалося, що їх життя повне і цікава – просто вони не знали, якою вона може бути зі Стрільцем. Ця пара відкриває один в одному такі таланти, про які ніхто й не підозрював. Словом, хоча це і не найкращий союз, але вельми цікавий. Жити поруч з такою парою ніколи і нікому не наскучить.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 52 T. 0,285