Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Близнюків зі Скорпіоном – К. Петіленгро


Поряд з такою парою ви відчуєте себе, як на боксерському рингу. Вони просто не здатні чекати чого б то не було. Скорпіон володіє напором і силою, але завести Близнюків йому не вдається. Його напористість тільки ображає партнера. Кожен з партнерів намагається змінити іншого, перетворивши його в своє точне подобу. Вони можуть цілими днями, місяцями, а то й роками вести цю безуспішну боротьбу.
У Скорпіона і Близнюків мало спільного, але вони часто стають нерозлучними друзями. Вони надають погане вплив один на одного, підштовхуючи до невірності. Для обох партнерів бути коханцями означає мати повний контроль над ситуацією. Більш зрілий партнер всіма силами намагається переробити іншого під свій смак. У подібному союзі зазвичай спостерігається одна дивина: Близнюки часто бувають старше, але поводяться як маленькі. Якщо відбувається розрив, Близнюки і Скорпіони можуть залишитися друзями. Але вони володіють таким запасом оптимізму, що їх союз має дуже серйозні шанси на успіх, хоча його й не можна буде назвати найбільш зваженим і тверезим союзом на землі. Вони поведуть один одного вельми звивистими шляхами. Кожен відчує себе поруч з партнером молодше, але, на жаль, нікому з нас ще не вдалося минути період дорослішання.
Якщо ви перебуваєте в подібному союзі, постарайтеся трохи пригальмувати. Якщо вам це не вдасться, то ви прилетите до десятої річниці весілля на такій швидкості, що потім будете довго дивуватися: а що це таке ми там святкували? Бережіть те, що маєте. Ви зможете ще довго насолоджуватися цією радістю, навіть коли притягання між вами піде на спад.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,196