Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Близнюків з Раком – К. Петіленгро


Нелегкий союз. Рак ніколи не зрозуміє, чи можна довіряти авансами Близнюків. До того ж схильність Близнюків фліртувати з ким попало розважливого Рака дратує. Тим не менше ця пара здатна відмінно порозумітися, якщо тільки вони не стануть занадто чіплятися один до одного, що, втім, трапляється нечасто. Рак, на думку Близнюків, занадто турботливий, надто ніжний і чутливий. Рак ж вважає Близнюків надмірно жорсткими і безтурботними. Близнюки заподіюють Раку масу фінансових турбот, а Рак викликає у Близнюків вічну головний біль.
Близнюки всіма силами намагаються ухилитися від зобов’язань, в той час як Рак шалено хоче сімейної стабільності. Раку важко зрозуміти, чому Близнюки хочуть мати в своєму житті ще когось, крім нього, тому він усіма силами намагається обмежити спілкування Близнюків з друзями. І це найгірше, що тільки можна придумати. Варто Близнюкам відчути, що їх свободу хтось намагається обмежити, як вони негайно тікають. І вам залишиться тільки сумно дивитися їм в спину. Якщо Рак відчуває, що Близнюки не збираються ділити свою увагу з ким-небудь ще, ця парочка може славно розважитися. Однак Близнюки занадто часто захоплюються фліртом і доводять Рака до сказу. А в такі моменти з Раком краще не стикатися.
Нехай вас не обманюють сльози Рака. Рак набив руку в емоційному шантажі. Близнюки і Рак зможуть довіряти один одному і знайти щастя тільки тоді, коли витягнуть всі скелети зі своїх шаф і почнуть бачити один одного такими, які вони є. Позитивною стороною такого союзу є те, що Близнюки і Рак можуть багато чому один одного навчити. Чи захочуть вони використовувати отримані знання для того, щоб побудувати щасливе майбутнє для себе? Ось у чому основне питання.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 116 T. 0,529