Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Близнюків з Близнюками – К. Петіленгро


Нещасні, але щасливі – ось як можна охарактеризувати цю пару. Вони надають не кращий вплив на кар’єру один одного, оскільки підштовхують до нових проектів, не даючи часу закінчити розпочате. Удома вони підтримують або ідеальний порядок, або божевільний хаос. Золота середина їм чужа. У невдачах Близнюки звинувачують один одного. Їм не властиво честолюбство, тому, незважаючи на чудові здібності, вони не досягають успіху, якщо не отримають серйозної підтримки. Вони фліртують з усім, що рухається, але рідко розуміють, коли фліртують з ними. Близнюки не поспішають одружуватися. Весілля для них – свого роду пастка, кожен хоче, щоб партнер вважав двері відчиненими, тільки тоді він захоче затриматися.
З двома настільки непередбачуваними і ненадійними людьми ні в чому не можна бути впевненим. Особливо якщо справа стосується часу. Їм марно замовляти столики в ресторані: вони або безнадійно запізняться, або взагалі виберуть інший ресторан. Вони шалено люблять плітки і не можуть утриматися, щоб не критикувати один одного, але, якщо справа дійде до розриву, вони будуть утримувати партнера зубами і кігтями. Відносини між ними не дуже прості, але Близнюки люблять Близнюків. І в міру того, як вони стануть впізнавати один одного, їхнє життя стане все краще і краще.
Порада: стежте за іграми свого витонченого розуму. Ви повинні розуміти, що партнер ні в чому вам не поступається, тому не варто починати того, що ви не в змозі закінчити. І ніколи не відзивайтеся погано про сім’ю свого партнера – він вам цього не пробачить і напевно передасть ваші слова тим, для кого вони не призначалися.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 40 T. 0,179