Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрільця на жовтень 2013 від Марфи Бомбушкар


Любити і дружити не завжди легко – подумайте над цим Стрільці!

Ваш перша ознака того, що щось, можливо, станеться у Вашому особистому житті, настане 5го жовтня. У Стрільців трапитися шок, від того, що вони дізнаються про свого коханого або друга – або ж обох. Шок, який викличе напруженість. Ймовірно, Ваша кохана людина вирішить зіштовхнути Вас лобом з другом або навпаки, або ж Вам потрібно буде вибирати між дружбою і коханням. Теж саме, може, ставитися і до дітей і планам на майбутнє. Вам доведеться зробити вибір – так що не варто поспішати.

Ваші стосунки набудуть досить напружений період. І інші це теж помітять. Важкі зміни відбуваються в наших життях, щоб зробити нас сильнішими (або вбити ) – все буде залежати від Вас, Вам потрібно буде визначитися, що можна зробити щоб виправити положення – якщо Ви бачите, що не все гаразд, звичайно, якщо Ви хочете зберегти відносини. Хоча, можливо, не варто їх і зберігати? Просто залишити їх.

Те, що розпочнеться на початку місяця, 5го жовтня, досягне своєї кульмінації 19го жовтня. Відбудеться щось важливе. Якщо спочатку місяця всі Ваші думки були зосереджені на друзях, то після 19го – на улюблених і дітях. Ситуація покращитися. Людина з якою Ви зустрічаєтеся тепер буде цілком займати Вашу увагу. Якщо Ви знаходитесь в серйозних відносинах, шлюбі, можете починати планувати народження дітей або майбутнє своїх дітей, хороший день для зачаття. Так само, ймовірно, Ви можете дізнатися про свою вагітність або зробити пропозицію шлюбу. У цьому місяці зірки будуть «струшувати » Ваш світ, щоб Ви домагалися прогресу. Звичайно, зміни не завжди легко прийняти, але Ви повинні визнати, що вони дійсно очищають Вас від пилу і змушують починати писати нову главу Вашого життя, штовхають Вас до особистісного зростання.

Після 22 числа у Стрільців може відбутися невеликий конфуз. Не варто будувати грандіозні плани, вони можуть бути оманливими. У період з 22 жовтня до 11 листопада – будьте обережні у своїх планах, обіцянках, взяття на себе нових зобов’язань і почала проектів. Краще переглянути старі плани, відредагувати старі договори та проекти. Зараз час для спостереження та коригування, а не почала чогось нового.

З 8 жовтня до 6го листопада Стрільці стануть більш романтичними, захочеться змінити свій імідж, купити собі чогось нового. Ви будете хотіти більше спілкування і любові.

На жаль це не найкращий місяць, щоб починати нові стосунки. Вам важко буде судити, хто підходить Вам, а хто ні. Хоча варто придивитися до людини, яку Ви зустрінете 17 жовтня.

У жовтні Стрільцям було б корисно підлікувати своє здоров’я, особливо варто звернути увагу на здоров’я в період з 8 до 16 жовтня.

Найважливіші дати для Стрільця в жовтні 2013

Романтичні дати: 9-10, 13-14, 17-18, 23, 27-29.

Щось не зовсім хороше може статися 4го жовтня, ймовірно – це буде пов’язано з: планами на майбутнє, друзями, коханими, дітьми.

4го жовтня, ймовірно, Ви дізнаєтеся шокуючу новину про те з ким почали зустрічатися або зустрічаєтеся (але не перебуваєте в серйозних відносинах ).

З 8го жовтня варто очікувати поліпшення в матеріальній сфері.

З 16 жовтня до 8 грудня Стрільці будуть жадати поліпшення кар’єрного та соціального стану. Якщо Вам запропонують підвищення – приймайте його (або щось пов’язане з соціальним становищем), але не варто поспішати приймати нові пропозиції та обов’язки в період з 22 жовтня до 11 листопада.

19 жовтня принесе Вам несподівані новини в романтичних стосунках, або відносно дітей.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 02.10.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,407