Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрільця на серпень 2013 від Марфи Бомбушкар


Серпень буде сповнений тим, що Стрільці люблять найбільше – подорожей і навчання та навчання інших. Вже після 6го серпень Ви отримаєте причину до подорожі. Подорож «прийде» до Вас несподівано, раптово, спонтанно! Неждано і негадано. Якщо це буде ще і не подорож, то, як мінімум «відкриття» воріт в дорогу … причина …

Друга подорож Стрільців чекає 20 серпня (плюс \ мінус пару днів). І ймовірно, що воно буде не на далеку відстань, на відміну від першої.

Так само в серпні Стрільці вирішать навчитися чомусь новому, нової мови, або вивчати право, а може медицину. Хоча, можливо, що Ви просто вирішите почитати якусь книгу. Головне, що Ви будете розвиватися духовно.

У фінансовому плані життя почне налагоджуватися, якщо минулого місяця Ви потребували залученні коштів «ззовні», то зараз почнете справлятися зі своїми витратами самі. Ймовірно, що Ви отримаєте дохід від бонусів або комісій. У цьому місяці Вас чекають великі розтрати, але вони лише підштовхнуть Вас до більшого заробітку грошей. Можливо, що вони підштовхнуть Вас вимагати підвищення заробітної плати у начальника або оплати у клієнта. Головне реально оцінювати свої можливості, щоб не перегнути палицю.

Кінець серпня і початок вересня – цей період буде насичений, для Вас, романтикою і сексом. Ви станете набагато наполегливіше й активніше (особливо в сексуальному плані), самі почнете домагатися бажаного людини, а може і не одної. У Вас буде багато нових знайомств і різних зв’язків (любовних і фізичних).

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 02.08.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,420