Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрільця – грудень 2013 від Марфи Бомбушкар


Зірки на Вашому боці – Стрільці. Хороший період почнеться вже 2го грудня, Ви можете захотіти змінити свій імідж, або привернути увагу когось важливого для Вас. У перебігу наступних 2х тижнів у Вас є прекрасний шанс для побудови бажаних відносин або проекту. Стрільці будуть повні сил та енергії.

До 6 грудня Ви все ще будете багато часу приділяти кар’єрі, а після Ваш фокус зміниться на відносини, друзів. Ви станете більше часу приділяти громадським проектам, загальним планам, друзям і різним масовим заходам – цей період триватиме до липня 2014 року. Захочете вступити в співтовариства або клуби, групи людей. Більше уваги будете приділяти новим концепціям з розвитку планів.

12 грудня змусить Вас звернути увагу на фінанси. Час для великих грошей, уточнити або змінити угоди пов’язані з грошима, намагайтеся будувати свої плани із забезпеченням безпеки в майбутньому. Цей період схожий на середину липня 2013 року. Другий такий період буде 24 травня 2014.

17 грудня увага Стрільців з себе, зміниться на увагу до партнерів і коханих людей. Якщо Ви самотні, то в цей день і кілька наступних, Ви будете сильно бажати знайти свою другу половинку. Ви так само станете більш емоційні у відносинах, більш прив’язаними і чутливими. 17 число – хороший день, для пошуку своєї другої половинки, визнання в любові. Якщо Ви плануєте зробити пропозицію, робіть його до 20 грудня.

З 21 грудня до 31 січня Стрільці почнуть відчувати проблеми у відносинах.

24-25 грудня ймовірне виникнення проблем з друзями та дітьми. Ви будете розриватися між соціальними планами і особистою творчістю, друзями і дітьми. Ймовірний скандал. Інформація, яку Ви отримаєте, буде дуже болюча для Вас. Вам слід очікувати змін у дружбі, любові, пов’язаних з дітьми, роботі і здоров’я.

Остання тиждень грудня буде не найкращим для Стрільців, як і для багатьох інших знаків Зодіаку. Не раджу вирушати в подорожі, і чекайте виникнення проблем у спілкуванні, особливо з братами і сестрами. Ви можете отримати Важливу інформацію, досить раптово. 30 грудня виникнуть проблеми з самовираженням, Ви можете збунтувати, на Вас почнуть тиснути. 30-31 грудня – не найкращий час для дорогих покупок.

Найважливіші дати для Стрільця в грудні 2013

Хороші дати в грудні: 2-3, 7, 10-11, 15-16, і 20.

2 грудня – важливий день в самореалізації, хоча і досить емоційний для Стрільців.

З 7 грудня до 25 липня 2014 Стрільці будуть витрачати більше енергії на друзів, загальні плани і масові заходи.

9 грудня – хороший день для Стрільців.

10 грудня – Ви можете отримати хороші звістки, раптово.

12 грудня – важливий день для Стрільців, в цей день може початися якийсь важливий і довгостроковий проект.

17 грудня – Вашу увагу буде звернено на партнерів, пошук коханої людини, Ви будете вкрай емоційні в спілкуванні з близькими людьми.

21 грудня до 31 січня – можуть виникнути проблеми у відносинах і зі здоров’ям.

24-25 грудня – стресовий період для Стрільців. Виникнення проблем в дружбі і любові.

Останні дні грудня будуть вкрай складними для більшості знаків Зодіаку. А так же принесуть великі зміни у всесвіті.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.12.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,314