Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрільців на вересень 2013 від Марфи Бомбушкар


Стрільці ! Будьте готові до змін , подіям , у Вашій кар’єрі ! Найбільших і найважливіших у 2013 році ! 5е Вересень буде передвісником наступаючих подій , початком Вашої бурхливої діяльності . Ви отримаєте масу телефонних дзвінків , зустрічей , дискусій в цьому місяці. Будьте готові до важливих переговорів , починаючи з 5 до 7 вересня. Ваші нові плани , так само допоможуть і поліпшити Ваше матеріальний стан .

Після 20го вересня біля Стрільців значно збільшитися дохід , а так само зміцніє їх соціальне становище. Постарайтеся укладати важливі договору в цьому місяці , довгограючі , Ви зможете знайти переваги для себе в будь-якій справі і будь-якому договорі (укладення договору з роботодавцем , позик і кредитів). Зірки самі направлять Вас по найбільш безпечному шляху. Хоча у вересні також варто очікувати раптових поворотів подій.

19го вересня Вашу увагу , раптово , буде переключено на Ваш будинок і рідних. Можливо Вам необхідно буде змінити місце проживання або Стрільці самі захочуть цього . Можливо , що уваги зажадають Ваші батьки. Будьте обережні на воді і з водою . Перевірте свій дах , раптом дощ може затікати в нього, труби – викличте сантехніка. Не варто запливати надто далеко , якщо в цей час Ви будете на море . Вода може принести Вам проблеми … Будьте з нею обережні .

У вересні , так само , Стрільців можуть очікувати далекі поїздки . 15-16 вересня відбудеться щось , будьте обережні в ці періоди . Може бути Вам , раптово , доведеться відправитися кудись у далечінь .

Любов. Не варто заводити любовних відносин з людьми старшими Вас або стоять значно вище по положенню. Не подавайтесь спокусі . Цілком ймовірно , що наприкінці місяця у Вас відбудеться стрес , нервовий зрив , у зв’язку з відносинами . Будьте обачнішими і реалістичні, не варто будувати замків з піску. Це тільки в казках Попелюшка виходить за Принца , в житті ж … Вибачте , що скажу це – « Поматросив і бросив » …

Якщо Ваше серце мучитися від болю , що хтось Вас не помічає і не любить. Озирніться навколо , перестаньте фокусуватися на одній людині , навколо ще багато людей , яким Ви можете подобатися , які можуть любити Вас і яким Ви будете цікаві . Стрільці , Вам є з кого вибирати! У Вас є всі шанси знайти того , хто буде з Вами більш сумісний , буде більше підходити Вам . Не варто триматися за людину, відносини з яким призвели або приведуть Вас у глухий кут , відносини , які не розвиваються. Відносини з тим , хто не розуміє Вас і не розуміє чого Ви хочете , як Ви любите , щоб висловлювали Вам свою любов , і те , на що Ви заслуговуєте .

Важливі дати для Стрільців у вересні 2013

Романтичні та емоційні дні: 1-3 , 6-7 , 11-12 , 20 , 25-26 , 29-30 .

Зміни в кар’єрі і соціальному становищі – 5го вересня. Усі Ваші дії будуть мати величезне значення для соц. становища.

6 і 7 вересня – одні з найкращих днів у цьому місяці. Ймовірний матеріальний дохід .

Після 20го вересня ви відчуєте розвиток подій у тій сфері , в якій відчували проблеми і затримки починаючи з квітня.

26 вересня – ще один важливий день для фінансів і матеріального становища.

14-15 вересня – романтика і сексуальне бажання – ось головні емоції цих днів. Але , так само , слід бути більш обережними , щоб не отримати травми.

19 вересня – Ваш фокус з кар’єри , раптово , змінитися на будинок. Щось станеться у Вас вдома чи з Вашої ріднею.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 01.09.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,415