Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – жовтень 2014 від Марфи Бомбушкар


Це буде дуже довгий місяць, очікуйте затримок у всіх заходах, а особливо у відносинах і кар’єрному просуванні (досягненні цілей). Починаючи з 5 жовтня і по 27 число включно, не слід стартувати нові проекти, не потрібно сподіватися на партнера (що він встигне), почекайте з реалізацією кар’єрних планів. Хоча, затримки з інформацією, документами, переговорами і поїздками – відчуватимуть і інші знаки Зодіаку, але у Стрільців в жовтні ще виникнуть проблеми (помилки \ затримки) в кар’єрі і відносинах. Як тільки настане 27 число – сміливо починайте нові проекти, переговори, поїздки, а до тих пір чекайте.

У вересні місяці, після 13 вересня, у Стрільців почався приємний, високоенергічних життєвий період. Він протримається до 26 жовтня. Як я вже говорила раніше, не варто починати нові проекти, але Ви можете повернутися до коригування старих! Все ж енергія фонтаном! А починаючи з 26 числа – більше енергії Ви будете витрачати на заробіток грошей, накопичення, пошук нових джерел доходів.

Жовтень досить не приємний місяць, для всього Зодіакального кола, всьому виною 2 місячних затемнення. Хоча, для Стрільців вони і не будуть настільки важливі, як для деяких інших знаків Зодіаку. Перше місячне затемнення відбудеться 8 жовтня, на протязі 5-7 днів до і 7 днів після, Стрільцям варто очікувати бурю емоцій в сфері любові і дітей. Любов \ коханці і діти – це буде Вашою точкою фокусу, якщо Ви самотні – Ви можете захотіти знайти свою любов, якщо у Вас є дружина \ чоловік – знайти коханця або завести дитину, діти можуть здивувати Вас. Можу сказати, що звістки будуть несподіваними і шокуючими. Так само хочу попередити, що Ви не отримаєте тих новин, на які розраховували. Потрібно постаратися бути гнучкими і адаптуватися до ситуації, що склалася.

Друге місячне затемнення відбудеться 24 жовтня, мінус 5 днів – плюс 7 днів, від цього числа варто бути обережними! Зараз станеться якийсь початок, пов’язаний зі сферами конфіденційності, самотності, духовного росту, а так же здоров’я. Зараз хороший час щоб відокремитися від життя і суєти, побути одному. Ймовірно, що в цей період Ви будете відчувати депресію. Так само слід чекати інформації, особливо пов’язаної з якимись таємницями або змовами. Може, хтось буде мати потребу у Вашій допомозі, ймовірно член сім’ї – чоловік. Так само слід поберегти і своє здоров’я, якщо Ви захворієте в ці дні – хвороба буде довгою.

Найкращий романтичний період буде з 22 жовтня і до кінця місяця.

Найважливіші дати в гороскопі для Стрільця в жовтні 2014

Вдалі дні: 5, 10-21, 27-29.

5 по 27 жовтня – не час для починань.

8 жовтня, мінус 5 плюс 7 днів – важливі зміни в романтичних стосунках. Емоції будуть зашкалювати.

24 жовтня, мінус 5 плюс 7 днів – бережіть своє здоров’я, бережіть свої таємниці.

26 жовтня по 6 грудня – більше енергії будете витрачати на заробіток грошей. Хороший період для дорогих покупок.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 06.10.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 121 T. 0,333