Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – вересень 2014 від Марфи Бомбушкар


Важливий місяць для кар’єри і репутації, так що Стрільці! Чекайте свого лаврового вінка або віника! У Вас є все: енергія, шарм, бажання працювати. Це дозволить Вам справити враження на вищестоящих над Вами людей, керівництво. А з середини місяця – фокусом стане сім’я.

Перший тиждень вересня зажадає деяких коректив, однак, тільки в тому випадку, якщо Ви проводите занадто багато часу далеко від своїх щоденних обов’язків. Робіть все можливе, щоб збалансувати свої плани та ідеї, Вам потрібно бути готовими і вільними від суєти в кінці вересня.

8 вересня, плюс мінус 4 дня, Вашу увагу буде звернено до батьків, свого будинку. Може виникнути бажання зробити ремонт або прибирання, а може просто допомогти рідним.

Останнім часом Ви були не особливо наполегливі, навіть пасивні. Але починаючи з 14 вересня будьте готові до того, що енергія битиме з Вас як фонтан! Стрільці стануть більш активні, агресивні, наполегливіше. Готові кидати виклики і приймати їх. Може бути, за цей період Ви і наламаєте дров, але Ви будете відчувати себе дроворубом! А чи ядром! Станете і активніші в сексі, особливо чоловіки. Планка Вашого егоїзму підніметься вище. Можливо і збільшення скандалів з оточуючими, все ж Ви станете менш терплячі. Це гарний час для чоловіків Стрільців, щоб показати свою мужність. Чоловіки Стрільці стануть більш привабливі в очах у протилежної статі. Цей період триватиме до 26 жовтня. Негативом цього періоду може бути те, що Ви можете отримати травми, але ж Стрільцям і так не звикати, спотикатися і збивати? Все ж Ваш знак досить незграбний.

24 вересня, плюс мінус 3 дня, деякі з Стрільців можуть зустріти свого старого друга або знайти нового. Це той період, коли Вам не охота буде сидіти вдома, а будете хотіти побути на публіці, в колективі, приймати участі в різних заходах. Самим везучим Стрільцям варто очікувати нового, несподіваного, джерела доходів, а може бути Ви просто зрозумієте як правильно використовувати вже існуючі ресурси.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.09.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 118 T. 0,310