Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – січень 2014 від Марфи Бомбушкар


Будьте готові для вирішення фінансових питань вже на самому початку Нового року, з 1го січня. Фінансові питання будуть не найприємнішими для Стрільців. Проблеми з грошима варто очікувати до 31 січня, саме до цього періоду у Вас будуть затримки з платежами, отриманням грошей.

Свята зроблять пролом у ваших фінансах, Ваше величезне бажання подарувати величезна кількість подарунків зіграло не приємний жарт з Вами, але зате у Вас більше буде тепер друзів. Але не раджу витрачати ще більше грошей на подарунки. Ви будете вкрай веселим, енергійним в цьому місяці – а сміх і радість, теж можна вважати подарунком, або хоча б душею компанії.

До 15 січня Ви будете більше втрачати, ніж заробляти, але після 15 числа будуть завершені Ваші фінансові переговори та заходи. Ви зможете отримати заслужену нагороду, якщо добре старалися в минулому. Слід очікувати отримання грошей цього числа.

Ви станете скелястим у Вашому соціального життя. Ваші друзі будуть критикувати людину, з якою Ви зустрічаєтеся, або навпаки – Вашому партнеру не сподобаються Ваші друзі. Стрільці будуть розриватися між інтересами друзів і коханою людиною, або своєю дитиною, захопленням. Відносини в сферах з друзями і коханим (дітьми) можуть стати напруженими, опозиційними, треба буде вибирати щось одне. Якщо ж Ви вирішите подискутувати, посперечатися – це призведе до гарячої конфронтації і скандалу, хоча дискутування може бути і про дрібниці. Занадто вже Ви будете відчувати тиск на себе, бажання свободи.

Життя почне налагоджуватися, стане більш спокійною в кінці місяця, після 21-22 січня. Вже 30 січня слід очікувати новин від братів, або сусідів, а так само поїздку. Поїздка буде в сусіднє місто, не далеко. Гарний час для невеликого перепочинку, для відпочинку. І не зовсім гарний час, щоб їхати по роботі. Наприкінці грудня Ви будете хотіти відпочинку, і не бажати працювати. І якщо початок січня буде досить спокійним і рівномірним, то після 30 січня варто очікувати несподівані речі, нові тенденції.

Особливо добре підуть справи, в кінці місяця, у тих Стрільців, які народилися 3 грудня (плюс мінус 5 днів).

Найважливіші дати в гороскопі для Стрільця в січні 2014

Хороші дати в січні: 11-12, 16-17, 25-26, 29-31.

1 січня та протягом 2х тижнів всі увагу буде звернено до грошей і заощаджень.

11-12 січня можете планувати чи чекати поїздку.

15 січня – чекайте отримання прибутку, повернення боргів.

16 січня і 29 січня – у Стрільців будуть спонтанні поїздки.

30 січня – почнеться період поїздок і спілкування з братами, клієнтами, вивчення нового, який триватиме 10 днів.

29-31 січня – найромантичніші дні для Стрільців

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.01.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,307