Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – лютий 2018 – Марфа Бомбушкар


Активний місяць, досить напружений і скандальний (особливо в стосунках, бажаннях і сім’ї). Багато енергії і сил, головне їх направити або просто відпочивати, аби не воювати за дурість або в ім’я ілюзорних ідей. Лютий принесе багато сімейних трендів, питань, новин, на другому місці за активністю буде навчання і ідеї, нові знайомства, поїздки та багато-багато новин і нових знань. Перша половина гороскопу не важлива для Вас, не найважливіші сфери будуть активні і мало напруги (хоча багато ліні і хвастощів), а ось друга половина гороскопу досить скандальна і складна, все складне намагайтеся зробити в першій половині місяця або перенести на березень. Готуйтеся приділяти багато уваги сім’ї і питань дому.

З 31 грудня по 10 лютого, може бути на 5-7 днів довше, у Вас був період для зміни себе, свого внутрішнього світу, своїх цінностей в житті, прибрати щось, відновити, оновити, очиститися. З 27 січня по 18 березня у Вас приплив енергії і активності, сексуальності, цілеспрямованості, поспішності, бажань і агресивності, багато фізичних сил, постарайтеся знайти всьому цьому застосування, особливо в лютому, коли буде багато напружених трендів.

Перший пік 1 лютого, пік плюс-мінус 3 (4) дня завершальних, кульмінаційних, важливих новин і можливостей розібратися в сформованих ситуаціях, посилення всіх трендів. Спад в перебігу 10 днів, але весь цей час добрий щоб розібратися зі своїми знаннями, поглядами на життя, філософією. Вдалий час підвести підсумки для судових питань, пошуку істини, наставництва. Прийняти рішення які стосуються навчання та зарубіжжя.

Гарний час для навчання та оновлення своїх знань з 1 по 18 лютого, для нових знайомств і відряджень. Запишіться на курси або просто вивчайте щось нове, читайте книги.

Не раджу робити дорогих покупок з 3 по 6 число, менше хваліться собою перед партнерами і менше вимагайте від партнерів. Підвищена схильність до зрад чи незадоволенням у відносинах і фінансах.

Варто бути обережніше в поїздках з 9 по 12 лютого. І намагайтеся бути скромніше, знову Ви будете схильні надто вже хвалитися собою і занадто велика експансія. Може бути велика лінь в ці дні, так що не варто давати великих обіцянок іншим або братися за складне.

З 11 лютого по 7 березня, період, коли можна було б налагодити стосунки в родині, прикрасити будинок, але буде пара негативних трендів, сильних. Так що налагодження відносин ляже на Ваші плечі, намагайтеся менше скандалити, провокувати і відповідати на провокації, менше вимагати від рідних. Варто берегти і будинок, обережніше міняти штори, щоб не зламати карнизи, мити кота в пральній машині не варто. Перший період, розмитий з можливою брехнею або лінню, схильністю все звалити на інших буде з 20 по 24 лютого. Другий період скандальний буде з 22 лютого по 1 березня.

Забігаючи на перед, хочу повідомити, що з 20 по 24 період романтичності і схильності у Стрільців до інтриг, або великої мрійливості і ідеалізації відносин. Обережніше треба бути з серйозними і діловими відносинами. Другий період з 22 лютого по 1 березня – період підвищеної сексуальності, агресивності і наполегливості у відносинах, а в ділових відносинах можуть бути скандали і це поганий період для них, а також для судових та інших конфліктів. В обидва періоди Ви можете занадто безглуздо витрачати свої гроші, краще не поспішати. Досить дратівливі дні.

З 14 по 21 березня – намагайтеся менше валити все на інших, є схильність до ліні. Бійтеся травм через необережність або неуважності. Період принесе Вам розмитість в бажаннях і прагненнях. Не раджу братися за складні завдання. Можливі інтриги, зросте схильність до зрад, підвищена мрійливість і чутливість.

Другий пік 15 лютого, плюс-мінус 3 дні – посилять всі тренди в гороскопі Стрільців, період для початку нового. Найкраще взятися за нове навчання, вивчати щось. Можна завести нові знайомства або відправитися у відрядження, але потрібно бути обережніше!

Більше сімейних новин і розмов з 18 лютого по 6 березня. Правда не всьому варто довіряти з 24 лютого по 3 березня, цей же період поганий для серйозних ділових завдань, можливі скандали.

Якщо планували дорогі покупки або щедрі жести, то краще за все з 28 лютого по 3 березня. У цей період і харизми у Вас буде більше, це так само романтичний і творчий час.

Перший пік в гороскопі на березень для Стрільців торкнеться останні дні гороскопу на лютий. Пік буде 2 березня, плюс-мінус 4 дня пікових, які посилюють всі тренди, кульмінаційних, багатих на новини і розуміння, можливості отримати результати і завершити. Для Стрільців в гороскопі – це час отримувати результати професійних праць, кар’єри і статусу, нагород, час приділити цьому увагу. Спад буде 10 днів, так що Ви ще зможете провести хороші переговори, пов’язані з підвищенням або новою посадою, зміцнити свої зв’язки з керівниками та іншими важливими людьми. Прийняти важливі професійні рішення. Пік буде напруженим, особливо в сімейній сфері, постарайтеся не скандалити з рідними. Це час добрий для звільнень, вони пройдуть швидко. Непоганий період і для проведення останніх співбесід. Для участі в змаганнях він не підходить, але спробуйте дізнатися більше про умовий, щоб легше було отримати потім нагороди.

Важливі дати і періоди в гороскопі на лютий 2018 для Стрільця

1 лютого, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – період завершень і розуміння, багато новин, результати навчання і світогляду, ідей про життя і майбутньому.

З 1 по 18 лютого – вчіться і знайомтеся, поїздки.

З 3 по 12 лютого – будьте скромніше в своїх бажаннях.

З 11 лютого по 7 березня – постарайтеся налагодити відносини з рідними і прикрасити свій будинок.

З 14 по 21 лютого – небезпека травм і багато ліні, схильність все валити на інших, скандали (особливо в сімейних питаннях).

15 лютого, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – період починань, особливо хороший для нових знайомств і навчання.

З 18 лютого по 6 березня – більше сімейних новин.

З 22 лютого до 1 березня – намагайтеся менше скандалити з улюбленими і сім’єю, вірогідні скандали з діловими партнерами і фінансові витрати / втрати. Економте гроші.

2 березня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – піковий період завершення, усвідомлення. Приділіть увагу кар’єрі, статусу, досягненням.

Гороскоп опублікований 31.01.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,335