Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – листопад 2014 від Марфи Бомбушкар


Важливий проект найкраще закінчити до 6го листопада, плюс мінус 4 дні – це той період, коли у Вас вистачить сил і енергії для роботи. До того ж, якщо Ви хворіли, то зараз можете відчути, що здоров’я пішло на поправку.

Ще одна важлива зміна, яка настала ще наприкінці жовтня, і продовжитися до 6го грудня – час грошей! Час заробляти гроші, але так само і більш активно їх витрачати, шукати нові джерела доходів, ну і звичайно витрат. В цей період Стрільці будуть витрачати більше, ніж зазвичай, але з іншого боку, у Вас є всі шанси на те, щоб і заробляти більше! Дам пораду, пам’ятайте про те, що ті хто Вас люблять – любитимуть Вас навіть і без дорогих подарунків! Якщо їх любов справжня.

Будьте обережні 12 листопада, плюс мінус 2 дні – це для всіх знаків Зодіаку складний період, занадто багато емоцій, занадто багато імпульсів. А Стрільці ще можуть втратити і гроші чи кохання.

Починаючи з 16 листопада і до 11 грудня – настає ще один період, можна сказати «жінок Стрільців». Хоча, не тільки жінок, а й чоловіків. Всі Стрільці в цей час будуть більш романтичні, більш товариські, хотітимуть набути відносини або поліпшити існуючі (більше часу будуть присвячувати партнеру або вимагати від нього більше уваги). А особливо жінки! Жінки в ці дні будуть мати підвищену привабливістю, можете змінити свою зачіску або стиль одягу. Повірте, біля Вас ніхто не пройде не обернувшись Вам услід.

22 листопада, плюс мінус 5 днів (найімовірніше – плюс) – дуже важливі події, зміни, початки відбудуться з Вами в ці дні, вони можуть бути пов’язані як з Вашим Я: самооцінка, усвідомлення своїх бажань, можливо зміна пріоритетів, Ви можете відчути, що стали дорослішими (або зірки «вдарять» по Вас, змусять подорослішати); це може бути і зв’язано з Вашим партнером (це може бути людина, з якою Ви співпрацюєте, так і улюблений): можете зрозуміти по-новому, хто Ви, а хто Він і хто Він для Вас, як йдуть Ваші стосунки і до чого вони йдуть; але щоб не було, це будуть важливі події та усвідомлення, зірки дарують Стрільцям шанс в листопаді – зробити важливий крок вперед! Найсильніше «зірки будуть» після 22 листопада в плині 5 днів, після цього енергія піде на спад, ще протягом 4-5 днів! Не втратьте свій шанс Стрільці! Найсильніший вплив буде на тих Стрільців, які народилися «біля» 22 листопада в плині 7 днів.

Додам, що інформацією про період в кінці листопада. Ви можете бути не впевнені в своїх можливостях \ силах, можете боятися, можете думати \ бажати відкласти «це» на потім, коли станете «більш» готовими. Але повірте мені, саме зараз той момент! Коли люба розпочата справа Стрільцю буде по плечу! Так, хочу додати! Що результат не буде завтра або після завтра, може, пройде тиждень, а може місяць (все залежить від поставленої перед Вам цілі). Ви повинні зрозуміти, що зараз життя постукає Вам у двері і Вам вирішувати – відкривати чи ні! Я знаю, що зараз Вам буде важко, а скоро одна з не самих хороших планет перейде в Ваш знак Зодіаку (24 грудня), але приходить час, коли потрібно дорослішати. Найкраще вже зараз не розпорошуватися по дрібницях, а поставити перед собою важливу мету.

Починаючи з 28 листопада, Стрільці стануть більш товариськими, Вам захочеться вивчати більше інформації (читати книги, дивитися передачі), ділитися інформацією, спілкуватися з іншими людьми. Це хороший період для початку читання нових книг, вивчення чогось корисного.

Найважливіші дати в гороскопі для Стрільця в листопаді 2014

Вдалі дні: 1, 4-5, 22-28.

6 листопада, плюс мінус 4 дні – отримаєте результат на роботі або зі здоров’ям. Постарайтеся поберегти здоров’я.

12 листопада, плюс мінус 2 дні – будьте обережні!

22 листопада, мінус 5 плюс 5 (а може і всі 10) – важливий період у Стрільців, не розпорошувати по дріб’язках і не бійтеся майбутнього!

16 листопада і до 11 грудня – харизма, романтика, спілкування, любов, фінанси – Ваш коник, а ще це чудовий час для жінок Стрільців!

17 листопада – починаючи з червня місяця Стрільці могли відчувати нестачу енергії, стали більш інтроверти, зараз Ви повернетеся до того якими були раніше!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 04.11.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,344