Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – листопад 2013 від Марфи Бомбушкар


Це буде місяць самотності для Стрільців, в листопаді Ви зрозумієте, що час наодинці з собою теж має цінність. Думайте про те, щоб Ви хотіли отримати в наступному році Вашого життя, який настане через місяць – у грудні. Мрійте. Ви дуже товариські, але в цьому місяці не схоже, що Ви захочете брати участь у великих групових подіях. Всього найкращого Ви досягнете за закритими дверима.

3 листопада відбудеться подія, яка висвітлить приховану раніше від Вас інформацію. Коли Ви дізнаєтеся, що це таке, Ви зможете відповісти – але пам’ятайте, все що приховувалося від Вас, було зроблено для того, щоб захистити Вас. Хоча у цього пророкування є й альтернатива. Можливо не Ви знайдете приховане, а самі створите щось приховане від інших, брехню, фікцію. Приступите до таємного проекту, в який не зможете присвятити нікого. Після 10 листопада справи почнуть розвиватися значно швидше, Ви будете рухатися вперед зі швидкістю світла.

Хороший день для фінансів буде 12 листопада. У цей день покращитися Ваш банківський рахунок, є шанс на покращення в кар’єрі. Взагалі з 12 листопада до 19 листопада постарайтеся якомога більше зробити для своєї кар’єри, це хороший період для просування. Гарний час для укладення договорів, постановки нових цілей і планів.

В кінці місяця Вас можуть очікувати подорожі, зустрічі з іноземцями, посиденьки в наукових колах і підуть справи на поправку в юридичних питаннях. Особливо хорошим днем для вирішення наукових питань, навчання, та юридичних справ буде 27 листопада.

17 листопада буде днем, який принесе Вам благополучне закінчення робочого проекту. Добре б до цього числа закінчити найважливіший для Стрільців проект. Після 17 листопада варто звернути увагу на своє здоров’я.

Якщо Ви були стурбовані ситуацією у вашому будинку або з рідними, Ви побачите прогрес в ній тепер, нарешті.

Хороші події відбудуться у тих, хто чекає любові. 30 листопада найкращий день для початку любовних відносин. Ви будете горіти! Але будьте обережні, щоб не сталося непередбачені ситуацій.

Найважливіші дати для Стрільця в листопаді 2013

Хороші дати : 4-5, 8-10, 12, 17-18, 22-23, 26-28.

Ваша батько буде мати потребу в Вас 3 листопада, ймовірно це буде пов’язано з медициною або правом.

6 листопада змусить обернути увагу на відносини і проекти, дружбу. З цього числа Ви почнете відчувати більше втоми. Переоцінка дружби і планів на майбутнє.

18 число принесе Вам важливі новини. Постарайтеся бути більш толерантними.

8 листопада гарний час для подачі свого резюме або інтерв’ю з роботодавцем або новим клієнтом, але підписання паперів краще перенести на 12 листопада.

Започаткований, важливий проект, в жовтні варто закінчити до 17 листопада – так Ви отримаєте найбільше похвали.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 01.11.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,776