Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – грудень 2014 від Марфи Бомбушкар


Цей місяць буде дуже важливим для всіх Стрільців, він буде переломним у Вашому житті. Точніше не так, цього місяця розпочнеться важливий період для Стрільців, який триватиме до грудня 2017 року. Це буде не найприємніший період у Вашому житті. Стрільці, вічні мандрівники, філософи, непосиди, любителі всього великого, від великих порцій їжі, до великих собак і котів, змінять своє сприйняття життя на найближчих два з половиною роки.

Я не кажу, що все буде настільки погано, просто зміниться Ваше сприйняття світу. Стрільці стануть більш серйозними, стриманими, додасться хандри і невпевненості. Ви будете менше цілей ставити перед собою, це й добре, більше шансів на те, що розпочаті проекти будуть закінчені. Влітку у Вас буде невеликий перепочинок, з червня по вересень.

Цей період зробить Вас дорослішими, серйознішими, розважливіше, на Вашому шляху буде більше перепон, але сподіваюся, Ви зможете їх подолати. І як я вже говорила, Ви станете більш стриманими в планах, менше ідей, менше цілей, поїздок. Але вони будуть глибше. Ймовірно, що Ви серйозніше будете ставитися до всього: любові, друзям, дітям, роботі, здоров’ю і тд. тп., до всіх сфер життя. Може Ви захочете більш дорослого / серйозного партнера, друга, начальника. Але гаразд, вистачить. Все ж гороскоп на місяць, а про це транзиті, який розпочнеться наприкінці грудня, я напишу в гороскопі на рік.

6 грудня, плюс мінус 5 днів – чекайте важливих подій або рішень пов’язаних з партнерством. Вас чекає гарна новина! Хоча Стрільці і волелюбний знак, але саме зараз, Ви будете готові прийняти пропозицію руки і серця або зробити його! У ці дні Ви будете дуже орієнтовані на партнера і відносини. Якщо у Вас є в планах щось пов’язане з відносинами, вирішуйтеся зробити це в цей період! Вас чекає успіх!

22 грудня, плюс мінус 3 дні, потрібно приділяти увагу своїм фінансам, або вони самі змусять Вас звернути увагу на себе. Будьте обережні у витратах, видачі грошей у борг. Це хороший період повернути борги або попросити, щоб Вам повернули. Але не брати нові.

Місяць дуже хороший для Стрільців, особливо то й додати нічого.

Хіба що, найвдалішим періодом будуть дати від 12 до 17 грудня!

Найважливіші дати в гороскопі для Стрільців в грудні 2014

Вдалі дні: 2-7. 11-17, 20-25, 29-30.

6 грудня, плюс мінус 5 днів – відносини – Вас чекає успіх.

11-17 грудня – дуже хороший період для Стрільців.

22 грудня, плюс мінус 3 дні – фінанси.

23 грудня – з цього дня у Вас почнуться зміни, життя постукає до Вас у двері. До 2017 року, Ви занадто змінитесь, у характері і філософії. Спочатку вони будуть не помітні, але з часом … Прийшов час стати більш серйозними.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 05.12.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 55 T. 0,288