Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – червень 2014 від Марфи Бомбушкар


Із закінченням травня і приходом червня всі енергія Стрільців буде спрямована на стосунки. Ви можете глибоко задуматися про існуючі відносини, про свого партнера. Можете вирішити, чи хочете Ви створити спільне життя – вступити в цивільний або класичний шлюб. Якщо Ви знаєте, що істинно любите свого партнера, це буде радісний час для Вас, який зміцнить Ваші стосунки, переведе їх на новий рівень. Якщо Ви зустрічаєтеся, але почали це не дуже давно, спочатку місяця (29 травня плюс мінус 5 днів), змусило Вас по-справжньому замислитися що ж Ви дійсно хочете від цих відносин і від цієї людини, чи придатний він для шлюбу. Зараз прийшов час для Стрільців вирішувати питання партнерства. Якщо Ви вже перебуваєте в шлюбі – чекайте позитивних новин від коханої людини.

Якщо Ви самотній Стрілець, тоді спочатку місяця Ви захочете знайти свою другу половинку.

Хочу зауважити, що перша половина червня у Стрільців буде присвячена партнерству, але не тільки романтичному. Для «ділових» Стрільців це означатиме бізнес-партнерство. Ви можете використовувати цей період для ділових партнерів, можете почати шукати свого бізнес – партнера, агента, менеджера, юриста, того, хто буде допомагати Вам. Якщо Ви маєте потребу в ньому, але хочу ще зауважити те, що починати переговори і підписувати папери потрібно до 8го червня! Після 8 червня і до 2 липня настане період проблем з документами та інформацією. Все нове, розпочате в цей час, не дасть бажаний результат, Вам потрібно буде витратити більше енергії для досягнення цілей, в майбутньому потрібно буде переробити розпочате.

Період з 8 червня по 2 липня – це час проблем з документами та інформацією, не варто починати нічого нового в цей час.

Чекайте приємних новин на роботі 19 червня. Найімовірніше вони будуть пов’язані з нагородою за Вашу роботу.

Важливий період в цьому місяці, для Стрільців із самовираженням і самосвідомістю, настане 13 червня (плюс мінус 5 днів). Ви будете сповнені енергії, дуже емоційні, відбудеться важлива кульмінація пов’язана з Вашої особою або ж відносинами, які важливі для Вас. Зірки зроблять акцент на Вашій особистості, або особистих відносинах, Вашому здоров’ю і самосвідомості. На чимось, що важливо Вам. Але кульмінація і зміни будуть на краще! Чекайте сюрпризів! Є ймовірність того, що це щось буде пов’язане з любов’ю, дітьми, творчістю, Ви можете зустріти когось нового, або перейти на новий рівень романтичних відносин. Може бути, муза відвідає Вас і Ви почнете творити. Та й діти можуть порадувати!

Проте, Ваше особисте життя, здається, буде неспокійним і нестійким час від часу в червні. 25 червня Вам потрібно бути особливо обережними, зірки стануть досить погано для всього Зодіакального кола, плюс мінус 2 дні. Вам буде складно стримувати себе, Ви будете більш агресивні, більш наполегливі, будете бажати ламати – станете революціонером на цей період. Подібне було з Вами в грудні 2013 року – 25 грудня! Згадайте, що ж тоді трапилося, але зараз це буде в квадраті.

Ви отримаєте матеріальні та фінансові можливості в кінці місяця, 28 червня (плюс мінус 4 дні). Початок липня буде позначено для Вас отриманням грошей, зірки дадуть Вам шанс знайти нові способи отримання грошей від інших, вдалий час, щоб взяти кредит в банку, взяти в борг або ж Вам повернуть борг. У той же час, це хороший період для повернення боргів іншим. Але укладати нові угоди (оформляти нові кредити або давати в борг) не варто до 2 липня.

Найважливіші дати в гороскопі для Стрільця в червні 2014

Вдалі дні: 2, 3, 8-9, 13, 16-17, 21, 26, 30.

8 червня – 2 липня – НЕ укладайте нові угоди, очікуйте проблем з документами та інформацією.

13 червня – плюс мінус 5 днів – щось важливе станеться пов’язане з Вашим Я, цілями, відносинами. Ви можете переглянути свої бажання і плани.

25 червня – плюс мінус 2 дні – будьте обережні в ці дні! Хоча тримати себе в руках буде дуже складно, але постарайтеся.

28 червня – плюс мінус 4 дні – Ви маєте всі шанси взяти кредит у банку або погасити. Можете взяти гроші в борг (легко буде повернути) або попросити боржника повернути Вам борг. Нові фінансові можливості.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 05.06.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,163