Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрільця на липень 2013 від Марфи Бомбушкар


Липень принесе багато пропозицій в плані фінансів для Стрільців, все що Вам потрібно буде робити, це лише вибрати які з них найбільш відповідні для Вас. Так само в липні Стрільців чекає багато приємних бонусів, венчурних підприємств, інвестицій і подібного. Це Ваш шанс поліпшити своє фінансове становище. Якщо вам потрібні були фінансові вливання ваші проекти – це гарний час знайти їх, піти до банкірів або ж попросити про підтримку і фінансуванню у знайомих і рідних.

Якщо до цього місяця, у вас були якісь проблеми зі спадщиною, діленням майна після банкрутства, поверненням боргів, діленням майна після розлучення – цього місяця Ваш корабель таки зрушить з мілини і попливе.

Після 8го числа ваші переговори, які ви вели впродовж деякого часу і вони важливі для вас, нарешті знайдуть новий рівень. Якщо ви відкладали важлива розмова, прийшов час почати його. Зараз саме той момент, зірки дають вам шанс отримати бажану вигоду.

До 21го липня ви ще будете відчувати певні затримки з інформацією (кореспонденцією, чутками, спілкуванням). Бажано до 21го числа закінчити всі розпочаті важливі переговори, листування, підвести підсумки для бізнес проектів. Перевірте ще раз, всі важливі документи – щоб не потрапити в халепу. Не варто робити ніяких значних покупок до 20го липня, ймовірно, що всі вони будуть не вдалі.

Місяць буде для Вас романтичним. Так само вас чекають подорожі. Зверніть увагу на 7 і 8 і липня і людей (протилежної статі) яких ви зустрінете в ці дні.

20-21 липня – хороший час для відпочинку і веселощів. Ймовірно, що Ви проведете їх зі своїми друзями, може бути, навіть зустрінете когось знайомого, з ким Ви давно не спілкувалися. Найкраще відпочити в ці дні і набратися сил.

21 (22) липня для Вас буде дуже вдалим днем. Ви отримаєте неймовірний шанс, який потрібно буде спробувати реалізувати якомога швидше. Якщо ви самотній, ви можете зустріти свою другу половинку або, хоча б, провести з кимось час. Так само, було б корисно приділити час своїм дітям.

Кілька останніх днів липня будуть найскладнішими для Стрільців. Вірогідні проблеми з грошима 27 липня. Я думаю, що у вас навіть може статися стрес і нервовий зрив. Хтось із вашого оточення або вищестоящий почне тиснути на Вас, вимагати повернення боргу і диктувати що Вам робити. Це може призвести до скандалу. Єдина порада, яку я можу Вам дати, постарайтеся не піднімати фінансову тему у розмовах в ці дні, хоча зробити це буде дуже важко. Намагайтеся правильно використовувати свої гроші і планувати на майбутнє.

Потім, 31го липня, ваша проблема з грошима вирішиться сама, за допомогою Ваших рідних і близьких.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 02.07.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,365