Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіонів на вересень 2013 від Марфи Бомбушкар


Минулого місяця Скорпіона почали бачити обнадійливі символи , знаки , того , що їх кар’єра ось-ось почне рости , йти вгору , що скоро заохочення або нова посада ( позиція ) , яку Ви так давно шукали і хотіли , матеріалізіруется . На жаль , хочу Вас засмутити . У вересні почнуться тільки причини , по яких Ви зможете досягти бажаних висот , а от наслідок – результат – прийде до Вас тільки в листопаді.

Увесь вересень Скорпіони будуть дуже активні на роботі , це найважливіший місяць для Вашого професійного зростання за останні два роки , не загубіть свій шанс. Ймовірно , що 9го вересня Вам варто очікувати якихось змін , затримок. Раптово , для Скорпіонів , їх плани зупиняться , « ударяться об стіну ». 13 вересня Скорпіонам варто чекати важливих новин. А 16 Вас чекає сюрприз ! Раптовий . Хоча слід бути більш обережними , щоб не потрапити в біду .

У вересні відбудуться переміни і у Вашій соціального життя , оточенні . Вже 5го вересня відбудеться подія, яка змусить Вас вибратися з Вашої печери , Ви знайдете нових друзів і , можливо , вступите в новий колектив. Жодна людина не є островом , і в цьому місяці Ви побачите , на особистих прикладах , наскільки важливо мати поруч друга, який вірить у тебе , підтримує тебе і допомагає тобі в реалізації твоїх планів та інтересів .

7 і 8 вересня – хороший час для подорожей. Поїздка в цей період принесе бажані результати , будь то бізнес або спілкування з родиною та друзями , а може бути просто відпочинок. У ці дні (плюс \ міну пару днів) Скорпіони зможуть добитися великих успіхів у укладанні угод з іноземцями , виграти процеси в судах , врегулювати різні суперечки .

Після 20го вересня Скорпіони помітять , що справи у них пішли на поправку. Ви станете більш енергійними . Якщо Ви відчували проблеми в якихось сферах і затримки, починаючи з квітня місяця , то зараз у цих сферах відбудуться зміни – розвиток подій почне відбуватися швидше. Особливо це відноситися до грошей.

Спочатку місяця Ви не особливо багато будете приділяти увагу відносинам і романтиці . Ситуація змінитися після 19го вересня. Можливо , Ви зважитеся або захочете поїхати кудись або піти в клуб , щоб познайомитися там з кимось , заради романтики і любові (або ж просто заради сексу) .

Починаючи з 11 вересня Ви станете більш серйозно ставитися до грошей і відносин. Можливо , Ви вирішите вступити в зв’язок ( любовний або сексуальний ) з більш зрілим партнером ( або стоячим значно вище Вас по соціальних сходах ) , старшому ніж Ви. Або ж , якщо Ви вже перебуваєте у відносинах , Ви погляньте на них більш прагматично , почнете строїти обережно плани на майбутнє. У будь-якому випадку можу сказати одне , що Ви станете більш « замкнуті » в емоціях , будете бажати більш серйозного ставлення до себе і більш серйозних відносин , з далекосяжними планами. Так само Вас можуть почати очікувати матеріальні проблеми , нестача грошей . Цей період , коли Ви будете хотіти вступити в зв’язок з більш зрілим партнером , продовжитися до 7го жовтня.

Важливі дні для Скорпіонів у вересні 2013

Найромантичніші та емоційні дати: 5-10 , 14 , 17-19 , 26-28 .

Після 3го вересня ви почнете заводити нові знайомства і друзів.

6-7 вересня Ви отримаєте гарні новини.

13-14 вересня – зміни на роботі .

З 11 вересня до 7 жовтня – зміни у відносинах , можливо , знайдете більш зрілого партнера , або ж захочете зміцнення відносин . Так само , можливі , фінансові проблеми.

19 вересня – найважливіший день у відносинах .

26 вересня – хороший день для поїздки , подорожі і любові.

Після 20го вересня, Ви відчуєте себе більш енергійними , в тих сферах , де Скорпіони відчували проблеми і затримки починаючи з квітня місяця , відбудуться зрушення і події почнуть розвиватися швидше.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 01.09.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 110 T. 0,193