Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіона на жовтень 2013 від Марфи Бомбушкар


Після 5го жовтня настане досить складний період для Скорпіонів. Настане час політичного маневрування на роботі і соціумі, з тими хто працює на Вас і на кого працюєте Ви, ймовірно, хтось почне скаржитися на Скорпіонів вищестоящому начальству. Будьте пильні, прислухайтеся до оточуючих, збирайте чутки і плітки, щоб бути в курсі подій. Будьте обережні і думайте перед тим, як щось сказати службовцям, підлеглим і начальству. Можливо проти вас порушать кримінальну справу або Ви потрапите до в’язниці або лікарні. Відбудеться щось таке, що сильно вплине на вашу професійну репутацію і доходи, те про що Ви навіть не здогадувалися.

Якщо Ви ведете переговори і намагаєтеся укласти угоду, будь-якого роду, то ймовірно, що вони затримаються або будуть невдалими – аж до припинення переговорів. Особливо проблемно з укладенням нових договорів і домовленостей буде в період з 22 жовтня до 11 листопада. Вам важко буде знайти спільну мову і зрозуміти один одного. Намагайтеся не підписувати ніякі папери до 13 листопада. Затримайте свої плани на покупку дорогих речей.

19 жовтня вирішитися ситуація, яка почалася 5го числа, так що якщо у Вас на роботі була якась інтрига, зараз правда вилізе на поверхню. Можливо, що брехню за вашою спиною плів і не працівник, а партнер. Але після 19го жовтня Ви отримаєте необхідну інформацію і зможете зробити висновки. Новина може бути дуже показовою. Проте, висновки буде зробити дуже складно, ситуація буде дуже заплутаною і прихованої в тумані. Важко буде відокремити факти від вигадок. Та й Вам не варто фантазувати зайвого. У цьому місяці краще всього бути терплячим, не поспішати, і слухати кожне слово, які буде виголошено про Вас.

У жовтні варто звернути увагу на здоров’я. Яке може значно погіршитися, особливо хронічні захворювання, можливо, що Ви дізнаєтеся і про нову хворобу, яка була прихована від Вас. Проконсультуйтеся у лікаря, якщо Ви почнете лікування раніше – швидше настане і позитивний результат, лікування потрібно почати до 22 жовтня.

В останні місяці у Вас не вистачало часу на друзів і коханих або ж відбувалися значні суперечки і скандали, після 16 жовтня Скорпіони стануть більше уваги приділяти їм. Відносини з друзями підуть на поправку, ймовірно, що Ви зважитеся на початок спільних проектів та ідей.

Найважливіші дати для Скорпіона в жовтні 2013

Самі гарні дні: 7-8, 15-16, 24-26 і 29-31

Щось не зовсім хороше відбудеться у Скорпіонів 5го жовтня, потайне і таємне за Вашою спиною.

17 жовтня – отримання прибутку або поліпшення справ.

До 15 жовтня продовжуйте добиватися підвищення та соціального стану.

19 жовтня відбудеться зміна на роботі і зі здоров’ям.

З 22 жовтня до 11 листопада – затримки з документами.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 02.10.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,371