Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіона на липень 2013 від Марфи Бомбушкар


Скорпіони, якщо Ви планували отримати вищу освіту або ж поїздку закордон – у Вас є всі можливості для цього, зараз. Ці можливості будуть досить тривалі, триматимуть вони до 2014 року. Так що, дерзайте. За цей час можна встигнути вступити до 2 ВУЗу, закінчити курси іноземної мови або укласти міжнародні договори по роботі.

У липні, після 8го числа, всіх Скорпіонів чекають гарні новини з-за кордону, а можливо навіть і поїздка кудись (плюс два тижні).

Найкращий день для Скорпіонів в липні, за гороскопом, буде 21е липня. У цей день Ви зможете домогтися успіху в любові, на роботі або в закордонній поїздці. Вже 19го липня ви відчуєте, що справи почали йти на поправку: здоров’я поліпшується, відносини з близькими стають краще, менше проблем на роботі і вдома.

Я б порадила в липні, всім Скорпіонам, зайнятися саморозвитком. Вступити до університету (або хоча б на якісь курси) інформація та знання, отримані вами, будуть корисні у майбутньому! Ну, або хоча б купіть і прочитайте книги, які ви так давно хотіли вивчити. Для тих Скорпіонів, які займаються бізнесом із зарубіжними партнерами – це хороший місяць для переходу на новий рівень, розширення списку партнерів, укладення нових довгострокових договорів.

Так само Ви відчуєте, що зірки пішли Вам на зустріч в юридичних сферах. Нарешті ваші розгляду почнуть приносити Вам бажані результати. Але не варто розслаблятися. Будьте акуратні і стежте за всім. Особливо варто бути обережними 27го числа, ваші опоненти можуть підставити Вас і нашкодити вам. Так само, є ймовірність, бути відданими 27го липня.

До 20го липня Скорпіонам слід навести порядок у своїх документах, перевірити свої укладені договори. Ймовірно, що на початку місяця у вас будуть поїздки, і ймовірно, що ви не зможете домогтися абсолютно всіх бажаних результатів під час їх. По-цьому після 20го липня потрібно буде провести деяку коригування договорів та угод. Так само постарайтеся не втратити важливі документи до 20го числа.

Починаючи з 17го числа цього місяця, у Вас настане «золотий час». Все що Ви будете бажати – буде збуватися, ви будете сповнені ідей та енергії. Добре б направити все це в потрібне русло, в широку річку, а не в маленький струмок. Ваш «золотий період» продовжитися до 7го серпня!

Ймовірно, що за цей період з 17 липня до 7 серпня, у Скорпіонів відбудуться зміни в любові / з дітьми (високі шанси на вагітність), мандрівки та освіті (може бути пора почати писати книгу або видати її?) І в самих Вас (може прийшов час змінити свій стиль і ставлення на світ та оточуючих Вас людей?). З 22 липня до 16 серпня у Вас відбудуться зміни у відносинах з Вашими друзями і близькими людьми, Ви помітите у них нові якості, які раніше не помічали. А так само, вірогідні, зміни і з фінансовою сферою вашого життя.

Липень гарний час для підняття свого іміджу в очах інших людей. І для зав’язування нових зв’язків, хоча на початку місяця Вам буде здаватися, що нові відносини не приносять бажаного, не переживайте, після 20го числа вони дадуть результат.

Приділіть час своїй родині (батькам) і будинку близько 22 липня (+ \ – 4 дні). Гарний час зробити ремонт і полагодити те, що було поламано, купити нові меблі та поклеїти шпалери. Так само приділіть увагу батькам, Ви їм, можете бути, дуже потрібні в ці дні, хоча вони можуть і не зізнаватися в цьому. Варто звернути увагу на їх здоров’ї.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.07.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 44 T. 0,196