Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіона – грудень 2014 від Марфи Бомбушкар


Почну з довгострокових перспектив. Скорпіони, пам’ятайте 2012 рік? Подумайте про себе «старого» до 2012 року, помітили? Помітили, як Ви змінилися? Ви стали старше на життя. Це був не особливо хороший період, коли життя змусило Вас стати більш серйозними (хоча Ваш знак Зодіаку і так вже не «хлопчик»). В кінці грудня цей період, коли Ви відчували тиск всесвіту на себе, важко було розвиватися, потрібно було проявляти прагматизм і стійкість, нарешті закінчиться.

Ваш знак вважається одним з грошових знаків Зодіаку, 6 грудня, плюс мінус 3 дні, чекайте фінансових новин. Це хороший період для закінчення! Закінчення фінансового проекту. Можете, як повертати гроші в борг під відсотки, так і вимагати повернення – операція буде успішною. У ці дні Ви будете дуже фінансово мотивованими, чекайте і несподіваного доходу. Це хороший момент і для здійснення дорогих покупок.

Починаючи з 5 грудня і до 13 січня – Ви більше енергії будете витрачати на будинок і рідних. Це хороший період для початку ремонту будинку або рішення домашніх проблем, але в той же час, в ці дні Ви будете і більше скандалити вдома. Головне правильно використовувати енергію – почніть робити ремонт. Особливо після 22 грудня, з липня Ви могли відчувати затримки в справах сімейних, так от, після 22 грудня – пробка вистрілить з пляшки шампанського.

23 грудня, плюс мінус 3 дні, навіть не так, майже до середини січня, а сам пік припаде на 23 грудня плюс мінус зазначені дні – поїздки, новини, спілкування! Вас чекає безліч новин, це хороший момент для поїздок! Чекайте нових знайомств.

Найважливіші дати в гороскопі для Скорпіона в грудні 2014

Вдалі дні: 3-7, 12-15, 18-19, 21-23, 27-31.

З 4 грудня і до 13 січня – енергія буде вирувати в домашній сфері.

6 грудня, плюс мінус 3 дні – фінанси, покупки – чекає успіх.

22 грудня – плюс мінус 3 дні – новини та поїздки, нові знайомства.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 05.12.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 44 T. 0,312