Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – жовтень 2014 від Марфи Бомбушкар


Починаючи з цього літа, Ваша кар’єра має чудовий ріст, так що не впадайте у відчай, що в жовтні справи трохи сповільняться. Починаючи з 5 жовтня і до 27 жовтня Ви можете відчути затримки в спілкуванні, проблеми з документами, не зовсім вдалі поїздки. Але все ж, будуть пару досить приємних зіркових аспектів, які «підсвітять» і «простимулюють» Ваш кар’єрний ріст. Всі знаки Зодіаку відчують проблеми з інформацією в цьому місяці, так що не впадайте у відчай. Жовтень досить складний місяць, виною цьому всьому 2 місячних затемнення, одне з яких випадає на Ваш знак Зодіаку – Скорпіон. Але все ж, Ви отримаєте шанс!

Як я говорила, в жовтні буде 2 місячних затемнення, що вони означатимуть для Скорпіонів? Перше затемнення відбудеться 8 жовтня, а отже плюс мінус тиждень (найімовірніше плюс), у Скорпіонів відбудуться події схожі на ті, які були 16 і 29 квітня – ретроспектива. Перше затемнення принесе Вам несподівану зміну з роботою або здоров’ям, найімовірніше, що зміни будуть не на краще. Може зламається електроніка на роботі, захоче звільнитися працівник. Якщо говорити про здоров’я, то ймовірно повернення старого захворювання. Згадайте, що було 16 квітня – це буде Вам підказкою. Так само, це затемнення буде на повний місяць, а повний місяць, найчастіше – це кінець. Може, раптово закінчитися те, що почалося в квітні. Я не можу стверджувати, що воно буде дуже важливим для Скорпіонів, важливіше буде 2е затемнення місяця.

24 жовтня, мінус 5 плюс 10 днів (увага 10 днів після) – це дуже важливий період для Скорпіонів, особливо сильно він вплине на життя тих, хто народився 24 жовтня (плюс 5 днів). Але не залежно від того, коли у Вас день народження, це затемнення дасть Вам шанс, нові можливості, привідкриє двері! Я б порадила Скорпіонам почати якийсь важливий проект в ці дні (але після 26 жовтня). Це можуть бути як нові відносини, любовні або ділові, або ж нова робота. Це початок чогось нового у Вашому житті. Якщо ж у Вас вже є партнер, Ви можете спробувати перейти на більш високий рівень у відносинах. Згадайте, що було з Вами 29 квітня? Це місячне затемнення буде проходити за тією ж «осі», тільки тоді фокус був на партнері, а зараз буде на Вас. Якщо Ви тоді розлучилися, може зараз Ваш біль від розставання покине Вас. Саме зараз, коли Скорпіони будуть дуже емоційні, можете шукати свою другу половину або вимагати від неї бажаного.

Період кінця жовтня, покаже Скорпіонам їх бажання, потреби, майбутні цілі. В цей час Ви будете більш чутливі, образливі, активніші. Зможете зрозуміти, що Ви хочете. Як мінімум деякі Скорпіони можуть вирішити змінити свій імідж. Переосмисліть себе і своє «Я».

Кінець місяця обіцяє бути особливо романтичним для більшості знаків Зодіаку, для Скорпіонів пік романтики настане 24 жовтня і триватиме до 3 листопада.

Починаючи з 24 жовтня, всі Скорпіони стануть більш м’якими, більш чутливими, більш образливими. Ви будете хотіти відносин і любові, а може, задумаєтеся про гроші. Але найімовірніше, що акцент все ж буде на відносинах. Більшість Скорпіонів стануть більш привабливі для протилежної статі. Особливо жінки Скорпіони – саме з 24 жовтня і до 16 листопада протриває цей період. Можна сказати, що це буде час жінок Скорпіонів.

Найважливіші дати в гороскопі для Скорпіона в жовтні 2014

Вдалі дні: 2, 6-7, 10-11, 15-16, 20-25, 29-31

8 жовтня, мінус 5 плюс 7 днів – очікуйте змін на роботі.

21 жовтня – хороший шанс для кар’єри.

24 жовтня, мінус 7 плюс 7 днів – дуже важливий період для Скорпіонів. Багато хто з Вас переосмислить себе, багато поставлять нові цілі, багато зміняться. Час емоцій і бажань.

24 жовтня до 16 листопада – Скорпіони стануть більш ранимі, більш чутливі, більш охочі відносин. Хороший період для жінок Скорпіонів.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 06.10.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,280