Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – вересень 2014 від Марфи Бомбушкар


Скорпіони, перша половина вересня буде гарною для колективних заходів, загальних планів, різних клубів, або ж просто посиденьок з друзями. У перший тиждень місяця варто приділити увагу питанням кар’єри, вибирайте роботу і кар’єру, якщо вибір впаде між відпочинком і роботою, виконуйте доручення, оформляйте документи, ведіть ділову переписку – це гарний час для роботи. Так само я б порадила Скорпіонам в вересні внести деякі корективи, щоб збалансувати свій графік, особливо в роботі і питаннях пов’язаних з репутацією і кар’єрою. Наприкінці вересня Ви зможете отримати результати своїх праць, очікуйте кар’єрного росту, головне скористатися виникаючими можливостями.

8 вересня, плюс мінус 4 дня, принесе гарні зміни або результати в романтичних і творчих сферах життя! Це прекрасний час для любові чи творчих ідей, які можуть мати довгострокові перспективи. Хоча, альтернативою, зірки можуть звернути Вашу увагу на дітей, Вам захочеться проводити більше часу з ними або завести дитину. Це гарний час для зачаття дитини, особливо для жінок Скорпіонів. Ще хочу повідомити один факт про цей період, в ці дні Скорпіони можуть занадто ідеалізувати своїх дітей, творчість, коханих. Занадто сильно мріяти про нього або них, після туман мрій буде, на жаль, розвіяний.

Починаючи з 14 вересня і до 26 жовтня, Скорпіони більше енергії витрачатимуть на заробіток грошей, фінансові операції, накопичення. З кінця липня Скорпіони відчували себе більш енергійними, активними, агресивними, сексуальними, особливо чоловіки. Але з настанням 14 вересня Ви повернетеся до своїх старих паттернів поведінки.

24 вересня, плюс мінус 3 дня, принесе із собою необхідність приділяти більше часу собі, самоаналіз, увага до духовним потребам. Будьте обережні в ці дні, щоб не захворіти – будь-яка хвороба буде набагато «небезпечніша», чим Ви могли припускати. Так само в ці дні, Ви можете дізнатися, що хтось приховує від Вас щось, або самі зважитеся збрехати комусь про щось. Ймовірно виникнуть проблеми в любовних питаннях, потрібно буде більше часу щоб «обробити» почуття і події.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.09.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,360