Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – травень 2014 від Марфи Бомбушкар


Наприкінці квітня – початку травня відбулися або відбудуться зміни пов’язані з партером (коханою людиною або діловим). Скорпіони дізналися правду про партнера, усвідомили всю суть відносин, відчули випробовувані почуття, зрозуміли – куди йдуть їхні стосунки. Якщо у Вас не було новин або інформації в квітні, тоді чекайте їх у кінці травня. Не думайте, що всі новини будуть поганими – насправді Ви можете отримати набагато кращу інформацію, поняття, ніж очікували. Просто знайте – прийшов час правди. Особливо активним і важливим цей травень буде для тих Скорпіонів, які народилися з 25 жовтня до 5 листопада, для інших Скорпіонів він буде менш значний.

Починаючи з 2го березня, Скорпіони могли почати відчувати занепад сил, після 20 травня Ви знову будете сповнені енергії. Ви нарешті перестанете думати про минуле і почнете думати про майбутнє.

15 травня (плюс мінус 5 днів) важливий період для Скорпіонів, у Вас можуть змінитися погляди на життя, відчуття самого себе, відчуття себе у відносинах з партнером. Ви можете почати сприймати речі більш реалістично, хоча є ймовірність, що навіть песимістично. Але все залежить від того, літали Ви в хмарах до цього моменту.

Альтернативою сказаного вище (про період 15 травня), може бути те, що Скорпіони вирішать для себе щось важливе і довгострокове. Першу декаду травня Ви були сфокусовані на партнері і його потребам, а тепер же, фокус буде на Вас. Прийшов час подумати, чого Ви хочете для себе. І якщо потрібно – сказати про це йому.

Фінанси почнуть турбувати вас 29 травня (плюс мінус 3 дні). Ви можете потрапити в замішання з Вашими грошима, накопиченнями і депозитами. Будьте уважні в цей період, якщо зважитеся використовувати свої гроші та накопичення – обов’язково перевірте документи і переконайтеся, що Ви у всьому розібралися. Ймовірно і те, що Ви дізнаєтеся щось важливе про фінанси, що було раніше приховано від Вас.

Найважливіші дати в гороскопі для Скорпіона в травні 2014

Вдалі дні: 3-7, 9, 13-15, 18, 20, 23, 25, 31.

10-11 травня – важкий день для відносин, ймовірно тиск, заборони, стримування.

15 травня – плюс мінус 5 днів – кульмінація чогось Важливого для Вас і прийняття рішень.

20 травня – з 2го березня Ви відчували втому, стали більш інтровертом, більше уваги приділяли минулого, ніж майбутнього. Але після 20 травня, Ви відчуєте, що енергія повернулася, і життя йде далі.

24-25 травня – хороші дні, щоб подумати про довгострокові плани на майбутнє.

29 травня – плюс мінус 3 дні – важливі зміни у фінансах, Ви можете спіймати птаха «грошей», а можете і втратити її в тумані.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 8.05.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 44 T. 0,247