Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – січень 2014 від Марфи Бомбушкар


Свята закінчилися і Ви можете відпочити. Гарний час для поїздок, та й самі зірки змусять Вас покотити кудись не дуже далеко. Так само це хороший місяць для навчання чогось нового. Ще хочу зауважити, що Скорпіони будуть бажати спокою і самотності на початку місяця. Ви станете вкрай творчими цього місяця, охочими створювати, писати картини, творити. До того ж Ви будете і дуже мрійливі.

Договори, які обговорюватимуться або заключатися в цьому місяці, не принесуть результат вчасно, вони будуть розвиватися досить повільно. Та й варто очікувати невдач при укладанні домовленостей, як у бізнесі так і відносинах. Хоча Ви і будете бажати зробити це, але це буде викликано Вашим переглядом домовленостей або новим поглядом на стосунки. Але краще тільки спостерігати, нічого не робити, переглядати. Найкраще перенести укладання договорів на початок лютого, або перехід відносин на новий рівень.

У середині січня, близько 15 числа, Вашу увагу буде звернено на зарубіжжя, навчання (гарний час для ВНЗ) і покровителів. 15 січня так само хороший день для романтики. Якщо у Вас буде якийсь тест або іспит 15 числа – не переживайте, все закінчитися добре.
30 січня слід очікувати нові події будинку. Ви можете знайти потрібну Вам квартиру, якщо думали перетиснути, або ж необхідно буде зробити вдома ремонт, а може бути Ви захочете провести зміни під дахом будинку свого. Можливий і варіант, що увага буде звернена на батьків.

Якщо Ви Скорпіон кар’єрист – готуйтеся почути про нову посаду, яка буде більше підходити для Вас. 15 січня і 30-31 січня час і для кар’єристів, але, на жаль, у Вас не буде багато часу на підготовку, вирішувати потрібно буде стрімко. Так що приготуйте заздалегідь своє резюме. Всі події, які відбудуться в ці дні, 15 січня, будуть лише каталізаторами і триватимуть до початку лютого.

Найважливіші дати в гороскопі для Скорпіона в січні 2014

Хороші дати в січні: 4-5, 10, 18-19, 24-25.

1 січня – плюс пару днів – слід чекати велику кількість поїздок, протриває до 15 січня. Слідкуйте за своєю машиною, щоб вона не зламалася, або за тим, на чому Ви будете їздити.

15 січня – хороший день для поїздки за кордон, якщо Ви планували поїхати кудись, то в ці дні плани вирішуватися. Так само це гарний час для складання іспитів, тестів, вступу до ВНЗ.

30 січня – зверне увагу на справи домашні. Домашніми турботами Ви будете захопленні 2 тижні.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.01.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,490