Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – серпень 2014 від Марфи Бомбушкар


Це буде досить важливий місяць для Скорпіонів, помітний і занятний і дуже активний в починаннях. Особливо для чоловіків Скорпіонів. Скорпіони в серпні будуть більш енергійні, більш привертаючі увагу, неспокійні, активні, сексуально агресивні. Ви будете дуже багато часу приділяти документам, довгостроковому плануванню.

Серпень – хороший місяць, щоб подумати про свою кар’єру, домогтися бажаних позицій, успіху. Особливо пощастить тим Скорпіонам, які зайняті в сферах фінансів, уряду, управління.

Скорпіони можуть почати відчувати нетерпіння і імпульсивність, постарайтеся стримувати їх! Вони можуть штовхати Вас як в правильному напрямку, так і помилковому. Багатьом Скорпіонам доведеться взяти на себе більше відповідальності. Чи не ухиляйтеся від обов’язків і відповідальності – беріть на себе, з часом це піде Вам на користь, шановні Вами люди і керівництво визнають Вас і оплатять Вам за ваші труди. Але намагайтеся контролювати свою агресію, нетерплячість, з самого кінця липня і до середини вересня – Скорпіони стануть більш безцеремонні й грубі. Але з іншого боку, Ви відчуєте, що взяли своє життя під свій контроль, зрозумієте, що тепер саме Ви керуєте своїм життям, після стількох місяців відчуття підвішеного стану і застою, коли Ви робили один крок вперед, а виходило 2 кроки назад.

У серпні Скорпіони можуть захотіти насолодитися самостійністю і незалежністю, спробувати побути одним воїном в полі. Ви будете бажати визнання інших, влади над групами людей в цьому і наступному місяці.

10 серпня, плюс мінус 4 дня, принесе із собою несподівані події і ймовірно зміни (начала) пов’язані з сім’єю, Ви раптово дізнаєтеся, що сім’я або ж будинок потребують Вашої участі, допомоги.

Після 12 серпня стосунки з керівництвом і авторитетними для Вас людьми стануть більш гармонійні, Ви зможете зрозуміти, як сподобається своєму керівництву.

25 серпня, плюс мінус 3 дня, можете очікувати віщі сни. В цей період Ви можете відчути якусь підвішеність у відносинах з друзями, плутанину і не розуміння їхніх мотивів та поведінки. При цьому це важливий період для дружби, Вашу увагу буде звернено до друзів і соціальним заходам. Ви можете знайти собі нових друзів, але потрібно бути обережними, то, як Ви будете сприймати друзів в цей момент, може бути лише Вашими мріями.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.08.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,350