Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – листопад 2014 від Марфи Бомбушкар


Важливі події повинні були відбутися у Скорпіонів в жовтні (до і після 23 жовтня), вони показали Вам, хто Ви, що Ви, що Вам потрібно, що Ви хочете, і багато чого іншого – трансформували Вас. Як мінімум, перша доміношка впала …

Листопад обіцяє бути місяцем досить продуктивним! Будуть як хороші, так і погані зоряні аспекти. Хороших аспектів буде більше! Можна сказати, що цей місяць буде вже більш енергійним, ніж жовтень, проекти розвиватимуться швидше, домовленості досягатиме простіше. Але все ж, будуть періоди, коли потрібно бути обережними. Я б назвала цей місяць – продовженням кінця жовтня.

6 листопада, плюс мінус 5 днів, увагу Скорпіонів із себе буде звернено на стосунки. У ці дні Скорпіони можуть хотіти здобути відносини, а може змінити існуючі. Вашу увагу буде приділено партнеру, Ви можете навіть піти йому на поступки. Може, зважитеся зробити пропозицію або просто перевести відносини на більш високий \ близький рівень. Якщо у Вас були проблеми, скандали, з партнером про щось, зараз Ви можете знайти компроміс, який задовольнить обох.

Ще одне приємне зміна відбудеться в любові й творчості. Може Скорпіони помітили, що з червня місяця у Вас почали виникати затримки, хандра, скукота, у творчості, а так само в любові, коли Ви начебто і крокували вперед, а виходило що ходите по колу. Та й багато хто з Вас в цих сферах пішли в себе, більше мріяли, ніж діяли. Так от, після 16 листопада все нормалізується, до Вас повернеться бажання творити і любити, а головне – показувати це світові, а не тільки обробляти всередині себе. Можна сказати, що Скорпіони вийдуть на стежку любові та творчості!

На жаль, 16 листопада, одна хороша планета (більш хороша для жінок), піде з Вашого знака Зодіаку, так що все ж романтизму і бажання спілкування у Вас зменшитися. Згадайте, як змінився Ваш настрій в романтиці, фінансах, флірті, спілкуванні в кінці жовтня – 24 числа. Ось зараз Ви станете колишнім.

Хочу попередити Скорпіонів – з 9 по 14 листопада – будьте обережні! Це небезпечний період, який може бути як травматичним для Вас, так і вірогідні скандали (в ці дні Ви будете сверхімпульсівни), можете бажати «тиснути» на інших, а ті у відповідь будуть огризатися. Зараз не час для революцій, хоча, я думаю що все ж вони відбудуться. Весь Зодіакальний круг в ці дні буде «кидати», «тиснути», «скандалити» і влаштовувати революції. Тривалість цього періоду більше залежить від знаків Зодіаку. Не варто планувати нічого важливого на ці дні.

22 листопада, плюс мінус 4 дні – очікуйте нового у фінансових потоках, доходах, накопиченнях, отриманні грошей. Це хороший період для початку якогось нового справи, пов’язаної із заробітком грошей. Хочу зауважити, що якщо Ви не впевнені в своїх силах, засмучені, думаєте відкласти на «потім» – викиньте це зі своєї голови! Ніяких потім, а тільки зараз! Так, в ці дні всі знаки Зодіаку будуть бажати «відкласти», деякі не будуть вірити в свої сили, але – вони будуть не праві! Так, дійсно Ви можете відчувати проблеми, які існують, але Ви зможете впоратися з ними! Головне не ставте перед собою дріб’язкову мету, поставте щось серйозне і довгострокове! Можете попросити керівництво про підвищення заробітної плати, але врахуйте, що в ці дні все буде і трохи в «тумані», так що керівництво може і не знає який Ви важливий співробітник – покажіть їм факти! І Скорпіони зустрічатимуть новий рік з новою заробітною платою.

Найважливіші дати в гороскопі для Скорпіона в листопаді 2014

Вдалі дні: 1-4, 10-11, 15-17, 20-22, 25-26, 28-30.

6 листопада, плюс мінус 5 днів – все Вашу увагу буде звернено до партнерства. Досить активні дні для відносин.

9 по 14 листопада – будьте обережні, очікуйте тиск, очікуйте революційного запалу.

16 листопада – з цього дня Ви відчуєте просування вперед і в зовнішній світ в любові й творчості.

22 листопада, плюс мінус 4 дні – зірки дарують Вам шанс на отримання заробітку, не упустіть його! Повірте, буде важко, але результат буде позитивним!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 04.11.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,258