Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – квітень 2014 від Марфи Бомбушкар


Дурдом на роботі розпочнеться з приходом квітня. Будьте готові до того, що все, що Ви будете планувати – піде не так! Робочих проектів додатися, клієнтів, завдань, планів які потрібно буде швиденько реалізувати. Важко буде добитися необхідних відповідей і результатів від начальства і клієнтів, та й плани будуть змінюватися – до 16 квітня на роботі буде аврал. Намагайтеся тримати себе в руках і не виходити з себе, не намагайтеся виправити те, що не дано. Якщо Ви начальник і Вам потрібно найняти співробітників, навіть якщо і не начальник, а потрібна допомога від інших – краще поки не просите, отримання не буде виправдано.

Та до такого авралу на роботі ще виникнуть і проблеми зі здоров’ям. Слідкуйте за ним, зараз не час хворіти. Краще навіть перестрахуватися і заздалегідь сходити до лікаря, особливо якщо у Вас є хронічні захворювання, а так само проблеми з нирками і головними болями.

16 квітня (плюс мінус пару днів) відкриє Вам очі, зніме полуду з них, і перед Вами відкриється секрет, який приховували від Вас. Новини приголомшать Вас, але при правильному використанні і аналізі інформації – зможуть захистити Вас, так що Ви будете раді дізнатися це. Як альтернативний варіант, в 2й декаді квітня Скорпіони дізнаються, що хтось з їхніх рідних або друзів захворів – і йому потрібна Ваша допомога. Зараз досить складний період, коли не вистачає енергії, коли Ви займаєтеся більше само копанням, дуже інтровертні, Ви більше отримуєте енергії із зовні, ніж даєте чи можете дати, період затримок – цей період триватиме до 20 травня. Хоча інші можуть вважати, що Ви просто заледащіли і не звертаєте увагу на те, що відбувається, не хочете діяти.

Близькі стосунки і партнерство стануть для Вас дороговказною зіркою, метою № 1 в кінці квітня – 30 квітня (плюс мінус 4 дні). Зірки підкажуть, як йдуть справи з Вашими партнерами та коханими, Ви будете дуже багато приділяти увагу відносинам в першій половині травня. Зірки відкриють перед Вами нові двері, якщо Ви хотіли зробити пропозицію (з’їхатися в цивільний шлюб) або обговорити майбутнє зі своїм діловим партнером – час прийшов. Саме зараз Ви зрозумієте – чи є майбутнє у Ваших відносин чи їх треба розірвати. Зірки змусять Вас діяти, приймати рішення. У Вас буде достатньо енергії, сили, мужності, зробити пропозицію або ж розірвати відносини. Теж відноситься і до ділових відносин – Ваш партнер може зажадати від Вас змін у бізнесі, задати питання – на які потрібно буде відповідати, а не ухилятися.

Зараз не зовсім приємний період для Скорпіонів, та кількох інших знаків Зодіаку, але Скорпіонам потрібно дотерпіти до липня – залишилося всього то зовсім небагато.

Найважливіші дати в гороскопі для Скорпіонів у квітні 2014

Хороші дати в квітні : 12 – 18.

6 квітня – 3 травня – час романтики, багато Скорпіонів (особливо жінки) захочуть змінити свою зовнішність і гардероб, жінки Скорпіони стануть більш романтичними і жіночними.

15 квітня – 23 вересня – розпочнеться тривалий період, протягом якого рекомендую зосередитися на тому, що у Вас вже є, а не шукати нове.

16 квітня – Ви дізнаєтеся секрет, який приховували від Вас або одна з Ваших таємниць вилізе на поверхню.

24 – 25 квітня – травматичний період для Скорпіонів, будьте обережні, а так само постарайтеся тримати свої емоції під контролем. Можливий великий скандал на роботі, або раптове виникнення проблем зі здоров’ям.

30 квітня – принесе з собою розмови, а так само концентрацію уваги, на відносинах. Ймовірно, що у відносинах виникне якась напруженість, і Вам потрібно буде приймати рішення. Не поспішайте!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 4.04.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,168